Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az olyan emberek, akik munkaju...

Az olyan emberek, akik munkajuk soran sok emberrel talalkoznak, szoktak gondolni az ugyfelekre neha munkaidon kivul is?

Figyelt kérdés
Meglepett, mikor felhivtam a biztositonal egy holgyet, akivel 2-szer talalkoztam eddig es honapok mulva is emlekezett ram, mondta, hogy epp ram gondolt (en is no vagyok, szoval nem olyan ertelemben). Meglepodtem, hogy emlekezett sok honap utan is, mivel tudom, hogy milyen sok emberrel beszelnek, talalkoznak. Szoval az emberekkel foglalkozok, szolgaltatasban dolgozok szoktak neha az ugyfeleiken gondolkozni? Csak ugy erdekel.
2011. júl. 2. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A fodrászommal beszéltem amikor voltam nála hajat vágatni hogy legközelebb milyen frizurát szeretnék.

2 hónap múlva elmentem újból és emlékezett rá, pedig rengetegen járnak hozzá, mégis valahogy megjegyzi.

2011. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elmentem egy boltba állásinterjúra, és az egyik eladó emlékezett arra, hogy én vettem náluk egy kalapot, kb. 1-2évvel ezelőtt, ráadásul akkor még Pesten dolgozott, azután jött ide Egerbe a cég másik üzletébe.

Én is felismerek jó pár embert, leginkább a törzsvásárlókat, bár ahhoz, egy karakteres arc kell, vagy valami csak rá jellemző dolog, így is sok az olyan ember, aki emlékszik rám, csak én nem rá.

2011. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!