Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, ha a szeretteim közelednek felém, megsimogatnak vagy hasonló elhúzódom tőlük, nem merek senkivel érintkezni, és gyűlölöm ha rám néznek. Amikor általános iskolás voltam, minden fiú engem szekált. Elég erőszakosak voltak és nem értették, hogy én nem akarok tőlük semmit. Szüleimnek nem mertem szólni mert szégyelltem. Mindenhol végigfogdostak, hiába menekültem megtaláltak és ez így ment több éven keresztül és pont velem, nagyon durva dolgokat csináltak, majdnem megerőszakoltak, de szerencsére odáig nem fajult a dolog. Középiskolában már minden fiú nagyon kedves, azt gondoltam túl vagyok rajta, de sajnos nem... Ha valaki meg akar érinteni reflexből elhúzódom, még az anyukámtól is.
2011. júl. 2. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítségét kérném a helyedben, egyébként r0hadékok voltak veled általános iskolában. De ha valaki rosszul bánik veled (akár szexuális zaklatás, akár bántalmazás), azt nem kell szégyellni, hanem szólni kell az illetékesnek (akkor a szüleidnek, most már a rendőrségnek)!
2011. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem védett meg senki????

Ha könnyű lenne azt mondanám, hogy találj egy jó pasit, de az nem biztos, hogy egyszerű.

Illetve, én jó pasi vagyok :)


Azt javaslom, határozd el, hogy lezárod a témát magadban. Gondolom, a legtöbben egyáltalán nem szivatni akarnak, ha hozzád érnek, hanem azt akarják éreztetni, hogy számítasz nekik... szóval, pl. elkezdhetnéd ezeket az érintéseket szépen lassan-fokozatosan elfogadni. Vagy ha nem megy, akkor megmondod, hogy ez téged zavar, és ne fogdossanak. Vagy amire rájössz, hogy neked a legjobb. Az a korszak elmúlt, vége van, örülj neki.

2011. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!