Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meghalok egy kis szénhidrátért...

Meghalok egy kis szénhidrátért, de annyira, hogy már megpróbáltam lefeküdni aludni is, hogy elfelejtsem de nem megy. Elvileg nem lehetne zabaroham normális kcal mennyiség mellett, nem?

Figyelt kérdés
Az orvoslexikon szerint a heti fél kiló fogyáshoz 2000 kcal körül kell ennem, fél kilóhoz 1500 körül. Ma ettem kb. 800-at reggelire, uzsonnára és tízóraira, az ebédemet nem tudom, de saccra legalább 700 volt az is, után még direkt átszámoltam, mert a vacsinál is éhesnek éreztem magam, hogy belefér-e a zabkása, és reszelt almával, túróval, kakaóval zabkását ettem, szerintem még fölötte is vagyok. Mostmeg nem bírok aludni az éhségtől. Miért?
2011. szept. 23. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sokat ettél, ezután szokatlan a diétás étrend. De az is lehet, hogy rosszul számoltál.
2011. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

miket ettél még? mennyiség, lehet hogy csak te gondolod soknak és valójában egy kicsit túlszámoltad

egyél egy ksi túrót almával, vagy simán csak egy almát

2011. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek... olyna éhes vagyok,hogy a falat kaparom..
2011. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ez már a diétakultúrák végső stádiuma, amikor az ember már nem sütit, vagy egy jó szelet friss kenyeret kíván, hanem szénhidrátot. Bakker. :D
2011. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk belegondolva asszem az a gond, hogy az uszonnám volt kevés (1tojás, fél uborka) és ott csúszott meg a dolog, de az meg azért, mert tízóraira viszont ha jól számolom több mint 400 kcal volt. Ettem egy tojást, egy szendvicset amiben volt 4 szelet sonka, 1 szelet light trappista, 1 light medvesajt. Ebédre pulykabrassói rizzsel, elég zsíros, normális éttermi adag. Reggeli szintén zabkása, nincs mérlegem de kb. 50g +gyümölcs.


Valahogy soknak éreztem az ebédig bezárólag, és kevés lett az uzsonnám ha jól sejtem.

2011. szept. 23. 22:26
 6/17 A kérdező kommentje:
Palm nekem most tökmindegy lenne, hogy süti, csoki, vagy egy vizes zsemle, esetleg némi chips :) Ezért írtam, hogy szénhidrátot kívánok.
2011. szept. 23. 22:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy bögre kakaót! Én is azt szoktam, ha elalvás előtt éhes vagyok.
2011. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
számolgasd át kicsit a szénhidrátbeviteledet, valószínűleg drasztikusan lecsökkentetted
2011. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
felesleges fogyózni, úgyis visszahízol
2011. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nahát, tényleg ez lehet a gond, a BMR kalkulátor szerint 204g körüli ch-t kellene ennem, ehhez képest a két zabkása meg a kenyér volt mondjuk 60g, egy adag rizs meg saccra még 80g. Mondjuk ha a zöldséget gyümölcsöt beleszámolom, meg valamennyi nyilván a többi dologban is van amit ettem, akkor ennek közelítenie kellene a 200-at.


Most ettem egy almát, meg két szelet light trappistát, meg egy mackósajtot. Ugyanúgy vágyom valami szénhidrátra :)

2011. szept. 23. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!