Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Váltsak munkahelyet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltsak munkahelyet, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden: tehát fél éve dolgozom egy munkahelyen,amit szeretek,nem is tervezném otthagyni. Egyetlen gond van,ez pedig az,hogy az első pár naptól fogva beleszerettem az egyik munkatársamba. Ez nem is lenne gond,a gond az,hogy több éves,harmonikus kapcsolatban él,tehát az esélyem ugye egyenlő a nullával.


Megpróbálnám ignorálni,de egy légtérben dolgozunk és jól ki is jövünk. Így viszont egyre nehezebb,amikor három napig nem megyek dolgozni,megőrülök,annyira hiányzik.


Ti mit tennétek? Munkahelyet váltanátok vagy kerülnétek e kommunikációt?Más tipp?

(az nem opció,hogy tönkreteszem a kapcsolatát,eszem ágában sincs ilyet tenni)

Amúgy 23 vagyok és nő. Köszi.


2011. aug. 27. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ott az állásodat!
2011. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sas15 ***** válasza:
várd meg míg maguktól szétmennek....akkor már ugyse fog kelleni a pasi
2011. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmi sem tart örökké, de ma már a munkahelyet meg kell becsülni, örülj, hogy van hol megkeresned a betevőre, más meg mióta sz.rakodik a munkanélküliséggel
2011. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilván kell a munka,de aki volt ilyen helyzetben,tudja,mennyire sz*r,másrészt sokszor a figyelmem sem ott van,ahol kellene.


Ha szakítanak,utána nem hinném,hogy beleveti magát egy újabb kapcsolatba...Meg erre nem lehet számítani szvsz.

2011. aug. 27. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Tedd rendbe a fejedben a dolgokat. Kicsit még éretlen vagy a szerelemre, mert néhány nap után nem lesz szerelmes az ember. Legalábbis ha érzelmileg elég érett, akkor nem. Van első látásra szerelem, és az is első látásra eldől, hogy 2 ember bele tudna-e szeretni egymásba, de a szerelem kifejlődését meg lehet akadályozni! Kivéve, ha nem kontrollálod magad és álmodozol. Ha már megtörtént és tényleg szerelmes vagy, késő. Én azt mondom, a kialakulását lehet megakadályozni, ha már beleszerettél, akkor szívás.

Valószínű addig fogsz szenvedni, míg meg nem találod te is a párod.

2011. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pasizz ne gyorsan máshol, vagy csábítsd el a munkatársadat, nem kell, hogy szétmenjenek a párjával, lehet ezt titokban is tartani. Sőt kell is. A munkahelyedet ne hagyd ott.
2011. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Igen,én is ezt gondoltam,hogy hülyeség,pár nap alatt nem eshetek bele,aztán még is fél éve tart az a pár nap...


Utolsónak: nem hiszem,hogy ez fair lenne,magammal szemben sem.


Köszi a válaszokat,az állásom valszeg marad,megpróbálok kicsit kevesebbet a közelében lenni és másra koncentrálni.

2011. aug. 28. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:

ne fojtsd el az érzéseid, csak még rosszabb lesz a helyzet, inkább fogadd el, bocsásd meg magadnak, hogy tetszik, csitulni fognak az érzések vagy legalábbis nem fáj annyira, hogy nem lehet.

ha tényleg nem akarod szétzúzni a kapcsolatát egy munkahely váltás is megoldás lehet, ha meg tudod tenni és van rá lehetőséged.

2011. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!