Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Apám nem enged...

Alekosz00 kérdése:

Mitcsináljak? Apám nem enged elmenni ebbe a táborba:

Figyelt kérdés
apám nem enged elmenni ebbe a táborba [link] egy részt azért mert túl sokat kell fizetni 33 ezret más részt meg utálta ezeket a szereplőket a vv be nem tagadom én sem rajongok értük de nem értük mennék oda hanem hogy jól érezzem magam mit csináljak hogyan gyözzem meg erröl apámat? 13 éves vok
2011. júl. 3. 01:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Nah ezek is meggazdagodnak a semmin. :(
2011. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ha fizetnének se mennék én oda.

Miért akarsz oda menni ha te sem szeretted őket? Egy másik táborban is hidd el, hogy jól éreznéd magad!

Én nem tudok jó ötletet mondani, hogy hogyan győzhetnéd meg, bocsi.De szerintem nem lehetséges, drága is, te sem és ő sem szerettétek Gigit és Bécit.És eddigre már biztosan többszázan jelentkeztek, szóval nem is biztos hogy maradt hely.

Ugye nem csak azért akarsz menni, hogy szeptemberbe majd tudd elmesélni az osztálytársaidnak?

Helyette győzd meg őt hogy mennyetek el egy másik jó helyré, Balaton, Hajdúszoboszló, Budapest, Debrecen..

Sok szép hely van még Magyarországon.

Ezek a javaslataim.:)

2011. júl. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Büdös ribanc.
2011. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az apád, én se engednélek el. Annyi normális tábor van, keress valami másikat.
2011. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem engedném a gyerekemet. Amilyen programokat kínálnak, azt egy normális ember (nem VV páros) 20-22 ezerből megcsinálja és az elsődleges céljuk a gyerekek szórakoztatása hozzáértő pedagógusokkal, edzőkkel. Nekem messziről lerí erről a táborról, hogy csak újabb pénzlenyúlási, "kitörési", "jófejesítési" akció... Kíváncsi vagyok ezek ketten életükben hány gyereket láttak úgy igazán közelről... Biztosan nem bíznék rájuk még 20-at sem, nemhogy több százat!


Keress inkább valami rendes tánctábort, ami vízparton van! Ugyanezeket a programokat megkapod 10 ezerrel olcsóbban, lehet hogy apukád is szívesebben engedne és neked sem kell a nagymenők képét nézned egy hétig.

2011. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nickneved elég vészjósló...
2011. júl. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért?
2011. júl. 6. 04:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen táborba sose mennék, ilyen embereknek nem adnám a pénzem!
2011. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!