Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy osztalytarsam aki...

Van egy osztalytarsam aki felhivott, hogy milyen rossz a taborba (bentlakasos). Szerintetek normalis a hozzaallasa? A lany 18 eves, kisse plazacica, de amugy okoska

Figyelt kérdés

ezek a panaszai: kozos a furdo emeletenkent, nem mehet ki ugy, hogy ne szoljon, idiota gyerekes jatekokat jatszanak, giccs parti lesz, ami szerinte gyerekes ostobasag, nem viszik ettermebe, hogy egeszseges kajat egyen, es szerinte ot nem ilyen kornyezetbe el es nem is, akar tehat hazajon 2 nap utan (a penzet nem adjak vissza).

S ezek utan meg en vagyok a furcsa, es nem egyutterzo(megerto) hogy nem ertem meg (kozben pedig mindenki aki jart oda azt mondja hogy tok jo, hangulatos tabor).


2011. júl. 16. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem jobb is mindenkinek, hogy hazajött! Senki se szereti az ilyen fanyalgó, kényes libákat! Amúgy mennyi időt kellett volna "kibírnia" a táborban?
2011. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
2 hetes lett volna a tabor...de 2 nap utan hazajott es ezek utan megy a tengerre...s a szulei nem szolnak semmit mindenhez, pedig minden penzt ok adnak
2011. júl. 16. 15:36
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

én együttérzek vele

jó szar lehet

bár lehet az önbizalomhiányom és az "emberutálatom" miatt...magyarul aszociális vagyok

2011. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
A táborozás - még ha jó is az a tábor - nem egyenlő a luxusnyaralással. Az ottani ellátáson kívül pld. nincs étterembe mászkálás.
2011. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Minek ment egyáltalán oda?
2011. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Elkényeztetett libuska. Katonai kiképzőtáborba küldeném. :)
2011. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha a szülei, akik a pénzt adták rá, nem bánják., akkor tényleg mindenki jól járt. A kiscsaj is örülhet, mert eljöhetett a táborból, a táborban is biztos örülnek neki, hogy eljött ez a kis majom, te meg ne hergeld magad ezen :D
2011. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nincsenek ott barátai, és erre fogja inkább.
2011. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

ahol koszos a fürdő én sem szívesen maradnék, semmi kedvem nem lenne összeszedni valami fertőt.

ő neki nem jön be és nem érzi jól magát, minek maradna olyan helyen ahol nem szeret lenni. Ez az ő döntése és a szülei nem szólnak érte akkor senkinek semmi köze ezek után ahhoz, hogy ő mit csinál. Téged meg ne zavarjon a dolog.

Lehet,hogy ha te is ott lennél akkor átlátnád a helyzetet és neked sem tetszene.

2011. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
A dolog egyik fele az, hogy különbözőek vagyunk, mindenkinek más jelenti a kikapcsolódást (pl. én is furcsán venném, ha nagykorú létemre külön bejelentéssel mehetnék el, és vsz. nem lenne kenyerem a "giccsparti" sem). Viszont az is tény, hogy utánanézhetett volna korábban, hogy neki való-e ez az egész, és ha nem, akkor nem kellene a szülei pénzét kidobni rá.
2011. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!