Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mitcsináljak? Nem akarok...

Most mitcsináljak? Nem akarok egyedül menni! 13L

Figyelt kérdés

tegnap este apám megvert és azóta fáj jobb oldalt az állkapcsom és még enni se tudok mert amikor rágok akkor is nagyon fáj és nem tudom becsukni rendesen a számat.

mit csináljak?? nem merek egyedül orvoshoz menni,de nem tudom hogy egyáltalán kell-e??vagy majd elmúlik magától??


2011. jún. 20. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

kell.

nagyon kell.

és megmondani, hogy mi történt. a gyámügyet és a rendőrséget majd ők hívják...

2011. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért vert meg?Menj mindenképp dokihoz
2011. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

azért vert amúgy meg mert nem készitettem ki még a ruhámat tegnap az évzáróra és monták h próbáljam fel a cipőmet h jó-e még és amikor levettem elfelejtettem visszavinni a helyére.és ezért.

amúgy lehet hogy emiatt most hülyének néztk vagy mittudomén,de amúgy még örülnék is neki ha nem kellene itt élnem.

folyton azzal fenyegetnek anyámék hogy megölnek

2011. jún. 20. 11:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj dokihoz,meséld el a történteket stb.

Aztán ők majd intézkednek.Főleg ha ez nem az első eset

2011. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát nem ez az első eset,az biztos..

már kicsikoromban is folyton ütöttek,vertek :/

volt olyan hogy a nővérem aki 25 éves,de még mindig velünk él,elkezdett direkt cseszegetni,énmeg ráorditottam hogy hagyj már békén!!! erre apám felrohant és addig vert hogy kb 5 percig még megmozdulni se tuttam

és utána még vagy másfél-2 hétig látszódtak a lila foltok a karomon meg a combomon :S

csak aza baj hogy ezeket senkinek se merem elmondani mert nagyon kellemetlen és félek hogyha elmondanám valakinek akkor a szüleim valahonnan megtudnák és akkor tuti kicsinálnának :/

2011. jún. 20. 12:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Te szegény :(

Hát dokihoz menj el mindenképp.Szerinted jobb lenne intézetben neked?Apád iszik,vagy miért ilyen agressziv?

2011. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

igen,apám iszik

ilyen naponta iszik meg vagy 2-3 sört

bár nem tom hogy tegnap ivott-e

viszont a nővéremet megkértem hogy kisérjen el orvoshoz

2011. jún. 20. 12:28
 8/14 anonim ***** válasza:
És mit mondott??Segit?
2011. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

igen monta h majd elmegy velem és beszélgettünk és ő is kérdezte h mért vert meg,elmeséltem neki és azt monta hogy találjak ki valamit amitől fáj mert különbne ha az orvosnak elmondom hogy az apám vert meg,kihívják a rendőrséget :S

ezért ink nem mondom el mert megigértem a nővéremnek hogy akor kitalálok valamit

2011. jún. 20. 13:15
 10/14 anonim ***** válasza:
huh hát ez nagyon nehéz helyzet ien fiatalon tényleg nagyon nehéz fellázadni a szülők ellen de később úgyis fel fogsz egyszer mert ez tűrhetetlen nem tudom hogy van-e olyan családtagod akivel megoszthatsz mindent például nagyszülő, nagynéni, nagybácsi, unokatestvér, keresztszülők esetleg stb. ha van akkor kérj tőlük segítséget hátha ők magukhoz vennének és nem kellene a szüleidnél lakni ha nincs ien lehetőség akkor ha középiskolás leszel mindenképpen ajánlom neked a kollégiumot mert akk egy héten csak 2 napot kell otthon lenned........ kitartás!
2011. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!