Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem árulkodik túlzottan ez...

Nem árulkodik túlzottan ez hazánk értelmi szintjéről?

Figyelt kérdés
Nem szégyen az, hogy gyakorikerdesek.hu-n a "Családi kapcsolatok" kategóriában mindenki oltogat mindenkit, okoskodik, de ha a "Kultúra és közösség" vagy a "Számítástechinka" kategóriába feltesznek egy kérdést, alig válaszolnak páran jobb esetben? Nem árulkodik túlzottan ez hazánk értelmi szintjéről?
2011. júl. 3. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom más országokban hogy működne ez, de tényleg van benne valami. Az az igazság hogy az emberek nem arra használják ezt az oldalt amire kell... akik meg tudják a válaszokat nem ilyenekkel töltik az idejüket, de azért néha vannak jó témák is..
2011. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a családi kapcsolatok témakörbe tök normálisan válaszol a nagy többség!! Persze mindenhol vannak kivételek, igen azt én is észre vettem hogy itt alig válaszolnak!! Nem is szeretek ide kérdést sem fel tenni, mert kapok 2 választ aztán kifújt, abba is csak az okoskodás megy, a kérdésre nincs válaszolva, csak az hogy mi a kérdésbe a hiba!!
2011. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Jelenleg 314 044 regisztrált felhasználónk van"


Elég meredek általánosítás (300 000 -> 10 000 000)... Viszont tényleg van benne valami.

A számítástechnika kategóriát én is kiemelném. Felteszek egy normális kérdést és vagy leszólnak, vagy leírnak mindent, csak azt nem ami érdekel.


Csak kulcsszavakban írom le a lehetséges okokat: média, kampós, orr, szegénység, agy, mosás, iskola, cigány stb.

2011. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Családi kapcsolatokban személyes problémák vannak, amik valamilyen formában mindenkit érintenek nap mint nap , a kultúra vagy akár számítástechnika ezekhez képest "luxus".
2011. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vedd úgy, hogy az oldal "Családi kapcsolatok" része a megszűnt "Maunikkasó" virtuális folytatása!

Mindenki jobban szeret beleugatni a mások életébe, mint a magáét rendezni!

2011. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyesek még a kategóriát sem találják el.
2011. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!