Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről árulkodik a szemezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről árulkodik a szemezés ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint két hónapja együtt vagyunk. De félek őt szeretni mert már egyszer szakitott 2 hét után, majd sokat udvarolt és ujra összejöttünk. Sokszor megtörténik hogy mélyen a szemembe néz és kb. 2percig néz, ez mit jelenthet? Talán azt várja hogy kimondjam hogy szeretem őt? Mert még nem mondtuk egymásnak.. De mégis félek kimondani, mert félek őt szeretni. Vélemények?
2011. jún. 29. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Miért szakított veled??

2 hónapja félsz szeretni a pasit??

Akkor neked nincs kapcsolatod, nőjél fel!

2011. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azzal az ürüggyel hogy nem tud lekomolyodni, de utána sokat bizonyitott hogy ujra összejöhessünk. És hahó nincs kapcsolatom.. Tudod ha egy valakiben bizól és egyszercsak minden összeomlik nagyon nehéz ujra felépíteni a bizalmat, hány éves vagy te hogy ilyet írsz? És igen SZERETEM őt, de félek vele éreztetni, mert bennem van hogy mégegyszer csalódhatok. De ez nem fordulhat elő tudom jól:) Nem az volt a kérdés drága válaszoló kollega hogy vané kapcsolatom hanem hogy mit is jelent ez a hosszas szemezés? puszi.
2011. jún. 29. 12:39
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te,kedves kérdező 12-14 éves lehetsz,ha ennél idősebb vagy,az vagy kamu,vagy nagyon nagy bajok vannak.Miért félsz a csalódástól?Az élet ilyen.Valakit vagy szeretsz,vagy nem,olyan nincs,hogy féled szeretni?Magadnak hazudsz vele,ha ilyet állítasz.22/F
2011. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
bocs félsz
2011. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak elbambult...legközelebb csettintgess az orra előtt
2011. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

82% elmondta, amit akartam.

Ha a szemdbe néz mélyen 2 percig, mit jelent?

Mikor néz bele?? Beszéd közben?? Ez az alap...

Te belenézel az övébe??

Most azért nem szakítottatok, mert nem akart komoly kapcsoaltot, de meggondolta magát??

Neked kell érezned, hogy szeret-e, elég felnőtt vagy, nem??

Kitalálni nem fogod soha, hogy mit gondol más...Lehet egyszerre sok mindent és akkor kész káosz lesz.

2011. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
És mi az, hogy újra összejöttetek, de nincs szerelem?
2011. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
17éves vagyok és igen félek, rengeteg emberben csalodtam és szinte senkiben nem tudok megbizi? tetszik? Miért fordultok negativ, égy sima kérdés..
2011. jún. 29. 12:51
 9/21 valaki a tömegből ***** válasza:
Lehet hogy azt jelenti hogy szeretné hogy kimond szereted, de az is lehet hogy ő szeretné kimondani csak nem meri. Ezek csak lehetőségek, de ezer másik oka lehet annak hogy miért néz mélyen a egy lány szemébe egy fiú.
2011. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
Valószínű az orrodból kikandikáló 2 centis fikát nézte és ledermedt.
2011. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!