Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire van lemaradva a...

Mennyire van lemaradva a többiektől? Miért ilyen? A többi lent

Figyelt kérdés
szal egy ismerősöm nincs fenn egy közösségi oldalon sem ráadásul e-mail címe sincs és internet explorer 6 böngészőt használ egy hulladék gépen. kérdeztem tőle miért nincs e-mail-je azt mondja nem tudja hogy kell csinálni és azt sem tudja hogy kell frissíteni , kérdeztem azt is hogy mit szokott csinálni a neten : azt mondta a youtubeot , használja , de már azt sem tudja az explorer 6 miatt ja és 15 éves fiúról van szó
2011. júl. 3. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem nagyon foglalkoztatja dolog.

Biztos ő más csinál szabad idejébe és nem nagyon van ideje

lógni a neten.

2011. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát miért érdekel téged hogy kinek milyen a gépe és a böngészője? Mutatsd meg neki hogy csináljon e-mail-t meg amit úgy gondolsz hogy szükséges. A gépe talán azért gáz mert nincs pénze jobbra. hmm?
2011. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
És te mennyivel vagy jobb? Felkelsz, 10 órát kockulsz, ezalatt ki sem mész a szobádból. Az egyetlen kapcsolattartási formád az internet, élőben a nyár folyamán nem találkozol senkivel, és valószínűleg semmit sem sportolsz. Ez sem jobb.
2011. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne lemaradva?

Én kockaként(!) mondom, hogy nem mindenkit érdekel a gépezés.

2011. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki nem ez a legfontosabb. Mi ebben a baj?
2011. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
segíts neki , csináljatok e-mail címet meg mindent a böngészőt meg frissíteni kell ie8-ra oszt kész is
2011. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez nem olyan nagy lemaradás , 2 éve még én is így voltam. De már írták többen is segíts neki! mellesleg olyan nagyon hulladék gép nem lehet az ie6 fut rajta. valószínű windows xp . A lemaradását 1 óra alatt be lehet hozni. ne legyél lusta segíts neki. gondolom ezért írtad ki a kérdésr.
2012. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!