Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok lemaradva és hasonlók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok lemaradva és hasonlók?

Figyelt kérdés

14 múltam és csak tátom a számat az itteni kérdéseken.

Olyanokat olvasok, hogy 15 éves lányok kérdezik "lefeküdjek 1 éves kapcsolat után a párommal?".

Én születtem rossz helyre, vagy ez mostanában így menne?

Nekem még egy barátom sem volt, sőt még első csók se.

Le vagyok maradva, vagy én látom jól?


2011. aug. 30. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így megy. Ez a "menő".
2011. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MákosLajos ***** válasza:
hát hallod már ki is öregedtél ezt csak 1 méretes ló pénisz szádba vételével tudod orvosolni :D
2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annyiban vagy lemaradva, hogy nem majmolod a divatot. Manapság már ez lett a trend, de aki nem követi, az nem válik rossz(abb) emberré. De a legszomorúbb szerintem az, hogy az ilyen hormontúlfűtött egyedek lenézik a "másokat", miközben itt jönnek százával a "terhes lehetek", "nem ciki, ha még nem szexeltem 14-16 évesen" és társai kérdések. Inkább várj, érj, nőj fel egy kapcsolatra és ettől neked lesz jobb, a "menőknek" meg nem kell tudnia a dolgaidról, ők majd teszik fel a kérdéseket.
2011. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

ne parázz, te is közénk tartozol


20-on túl is szűzesélyes típusba


egy szűz srác

2011. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele (Bár csókolózni, már csókolóztam)

Sok ilyen van, ezekből vannak a "Terhes vagyok?" kérdések.

14/f

2011. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te már rég kiégtél.
2011. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs azzal, ha csak tatod a szadat ezeken a kerdeseken, sot inkabb en azt gondolom normalisnak.

mindent a maga idejeben, te tudod, h mikor.

semmit nem szabad eroltetni.


f 24

2011. aug. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!