Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik szubkultúrát utáljátok...

Melyik szubkultúrát utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Emósokat meg a plázak.rvákat.
2009. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
emósokat, és a diszkós ribancokat.
2009. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Én nem utálok senkit. Max nem kedvelem... Egyébként engem nem érdekel különösebben, hogy hogyan öltözik meg stb... Egy " diszkós p!csa " is lehet jófej, attól függetlenül, hogy külsőre hülye, idegesítő ribancnak tűnik...

De az nekem sem tetszik, hogy kis pisisek leisszák magukat, utána meg alig bírnak menni. Teljesen kiábrándító.


Nani

2009. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy az egyben egyik szubkultúrát se utálom, mert 1. én is egy szubkultúra tagja vagyok, és szerintem aki valamilyen szubkultúrát képvisel, az ne utáljon más szubkultúrákat. Én azt látom benne, hogy én más vagyok, ők is mások, nekik sem tetszik a divat, a mainstream. Testvér.

...Na látod, pl. aki deathmetalos keménycsávóként leszólja a gothokat, vagy aki goth sznobként felhúzza az orrát a metalosok láttán, az szerintem nevetséges...

2. az egyes szubkultúrák tagjai is nagyban eltérhetnek egymástól. Ha már muszáj egyet mondanom, elismerem, a skinheadekért nem rajongok, taplók, verekedősek, taszít a modoruk, ahogy bepróbálkoznak nálam. Igaz, még köztük is volt, akivel jóban voltam, de az inkább hungarista volt, azok normálisabbak.


Sok szubkultúrataggal ellentétben én a mainstreamet se utálom, nem fogok lenézni valakit csak azért, mert plázába vagy diszküba jár, van pl. diszkós volt osztálytársam, aki szokott hozzám járni, jóban vagyunk.


Aki elfogad, azt én is minden további nélkül elfogadom, akrmilyen az irányultsága.

2009. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És engem egyéltalán nem zavar, ha valakinek az ízlése, világnézete eltér az enyémtől, - amíg ő sem szólja le az enyémet, tőlem elfér. Élni és élni hagyni.
2009. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pfff... Az Amwayeseket XD
2009. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
az emosokat és a discos vagány fiúkat, akik a telefonjukon hallgatják jó hangosan a zenét a tömegközlekedésen (hogy én ne tudjak aludni:P)
2009. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
a raggeaseket...
2009. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
94%
Ha már kerültél padlóra, a legmélyebbre, akkor majd megtudod, mindenki úgy él, ahogy el tudja viselni az életet és nem fogsz az életmódjáért utálni senkit.
2009. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az emosokat meg a tuccereket
2010. júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!