Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Utáljátok a meleg fiúkat?

Fiúk! Utáljátok a meleg fiúkat?

Figyelt kérdés

Annyira felidegesítettem most magamat. Igazából a melegek 60% olyan mint a hetero fiúk. Csak ti a maradék negyvenet veszitek ugye észre,nyilvánvalóan, mert akin nem látszik,ugye nem is tudjátok róla.


Most jöttem épp haza sörözésből,legjobb haverokkal voltunk,és eddig teljesen semlegesen/korrekten álltak hozzá a témához. De most valami undorító módon beszéltek róluk. Ugye nem védtem őket,mert magamat buktattam volna le. De azért nem gondoljátok,hogy ironikus hogy szidjátok a melegeket mikor dugig van az ismerős körötök velük,csak nem tudtok róluk?


Egyáltalán beszéltetek már meleg sráccal,aki nem az a b(u)zis féle volt,hanem tök normális?


2011. máj. 27. 23:53
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
52%

Kérdező, ha tudsz angolul ez egy jó magyarázat:

http://www.youtube.com/watch?v=AEuDDvqYbVw

2011. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 Pinocchio válasza:
100%
Nekem nincs velük semmi bajom,csak tudjon normálisan viselkedni,de ez meg vonatkozik mindenki másra is.
2011. máj. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy utálom őket :) Legalább több lány marad nekem :D :D
2011. máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim válasza:
43%
Én addig leszarom a b*zikat ameddig békén hagynak, ill nem nyilvánosan csinálják. Nevezd ez homofóbiának, de szerintem ez egyfajta mentális retardáció, ugyanis az evolúciós fejlődéssel mond ellent... Ez az én véleményem..
2011. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
4%
én utálom őket. főleg mert egy rám jött amikor segg részeg voltam. még jó hogy egy két idegsejt felvillant az agyamba és eltudtam menekülni előle azóta nemcsak utálom őket de félek is tőlük ami még tovább szítja az utálatot. Miért nem lehet a normális embereket békén hagyni, főleg ha részegek.
2011. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
84%
Nem utálom őket, ha nincs miért, mondjuk nem egy szimpatikus tulajdonság, de nem érdekel. Ha nem vonulnak, meg nem látunk semmit, ami a melegségüket hangsúlyozza, nem érdekel.
2011. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
14%
Igen, utálom, mivel természetellenes. És az ismerősi körömben egyetlen meleg sincs, pedig ismerek jó néhány személyt...
2011. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon jól írtad, az én ismeretségi körömben mindenki még a legkisebb görcs is úgy beszél róluk, mint a csótányokról

Közbe lehet a legjobb haverja az, sose kell szövegelni mert nemtudja senki melyik haverja biszex(erre még nagyobb az esély mert nem bukik le meg nővel is mutatkozik)


Nekem van barátom aki biszex, és bizony hatalmas kopasz ember olyan kidobó féle

Egyszer belekötöttek hogy fogta a srác derekát diszkréten, szépen szétkapta a gyereket


Úgy hogy kedves meleg ellenes emberek, ne neten legyen szátok hanem menjetek egy jó fizikumú elé és mondjátok a szemébe hogy büdös b*zi.. Ajánlom amit kaptok nem raknátok el


Márcsak azért sem kell elítélni mert aki művelt az kiszűri azt hogy ki ad felé jeleket, és csak annál fog próbálkozni


23/F

2011. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
93%
00:01: Nem tudhatod. Nekem olyan emberről derült ki, akiről életemben meg nem mondtam volna, pedig gyerekkorunk óta ismerjük egymást.
2011. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
68%

Sonata te megad írtad hogy nővel se voltál még :)

Akkor mi alapon utálatoskodsz? Rád is lehetne akasztani a homi jelzőt

2011. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!