Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a szomszéd?

Miért ilyen a szomszéd?

Figyelt kérdés

Történet, szépen beszélgetünk a szembe szomszéddal mert cseréppel töltötték fel az utat a mellettünk lévő meg kijön nagy pofával hogy semmi közünk oda mit érdekel minket úgysem erről járunk, elkezdte mondani hogy átleskelődtünk hozzá, "érdekes lenne amikor egész nap itthon sem vagyunk". Valamint a gáz csöve a ház hátoldalán fut végig és nem enged át lefesteni pedig már 3 szor szóltunk, tudom hogy nem tűnik nagy dolognak csak már nem az első eset hogy a családtagjaimmal is úgy beszél mint a kutyával..

Ötletek?


2011. júl. 6. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek venni.Az ilyennek a veszekedés egy vérátömlesztés. Ha sz.ba sem veszitek, akkor lehet kikészíteni.
2011. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni. Én tutira átmásznék késő este és lefesteném a gázcsövemet juszt is!
2011. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is van két ilyen "kedves" szomszédunk meg tudlak érteni

a legjobb megoldás ha nem foglalkozol velünk ha meg szól hogy leskelődsz annyit kell mondani :nem pazarolom rád a nézésem nem érsz annyit

:)

2011. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne süllyedj le a bunkó paraszt szintjére,mert legyöz a rutinjával! :-)
2011. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondj csak annyit,hogy persze,persze,és mosolyogj.H.ülyével nem lehet mit kezdeni.Biztos nncs élete,és másokon tölti ki az agybaját.Gratulálok neki,ha annyi a legkevesebb gondja,hogy a szomszédait piszkálja.:))) Szánalmas.Nektek pedig kötél idegeket!:)
2011. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól hátba kell rúgni,ahogy én tettem a szomszédommal három év szemétkedés után.
2011. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ja és mellesleg télen az volt a baja hogy oda szál a füst az udvarába, az nem zavarja amikor a másik szomszéd egész nap nyáron is tüzel és korom fekete a füst, már gondoltam rá hogy mondom neki ha nem tetszik akkor menjen fel a kéményre egy ventilátorral és fújja másfelé.

Vannak ilyenek sajnos csak nullunk a bal oldali és a szembe szomszédunk és a hátunk mögött lévők is ilyenek :)

2011. júl. 7. 17:36
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs valami törvény arra vonatkozóan hogy át tudjak menni lefesteni azt a ki..szott gázcsövet? Sajnos az átugrás este nem jó mert van két kutyája..Gondoltam arra is hogy azt mondom hogyha akarja még látni a kutyáit akkor hagyjon minket békén,..
2011. júl. 7. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Törvényileg átmehetsz, mert 0,5m a tied ha jól tudom. Beszéljetek a polgármesterrel vagy valami nagyemberrel. A kutyákat hagyd ki ebből az egészből ők nem tehetnek róla, hogy ilyen agazdájuk és ha megmérgezed akkor még állatkínzásért fel is jelenthet.
2011. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A gázcsövet le kell festeni, ez szabály! Ha benneteket nem enged át, csinálja meg ő.
2011. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!