Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik azok a középiskolai elsős...

Mik azok a középiskolai elsős szivatások? Mi van akkor, ha egyszerűen nem csinálom meg?

Figyelt kérdés
14/L
2011. júl. 7. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

miért lennének szívatások..? nem értem.. nálunk nincsenek ilyenek..

leendő 11-es

2011. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, vannak.
2011. júl. 7. 18:17
 3/22 anonim ***** válasza:
Tudtommal kollégiumokban vannak...ezért is nem akartam oda menni!
2011. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kolis is leszek, de ha nem csinálom meg, akkor mi van? Kiközösítenek vagy mi?
2011. júl. 7. 18:21
 5/22 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam(meg olvastam),ha nem akarod megcsinálni akkor annál a feladatnál durvábbat találnak ki...

[link]

2011. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az avatásra gondolsz :)

Nekünk volt, jó buli, nem kell komolyan venni, túlzásba úgysem merik vinni, mert a tanárok figyelnek. Nekünk a tornateremben volt, a többi diák nézte, a tanárok az első sorban. Mind nevettünk. Egy osztálytárs nem jött el, egy dologban bánhatta, hogy kimaradt. Nekem inkább élmény volt, pedig volt tejszínhab nyalás osztálytárs arcáról, és lekváros-hagymás kenyér evés XD

2011. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom,megeshet hogy kiközösítenek arra az egy évre...de ez minden iskolában más...
2011. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez undorító, ki tudja , milyen koszos bőre van ....
2011. júl. 7. 18:24
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ne is jusson eszedbe ilyen megalázó és undorító dolgokat megtenni. Legyél csak finom úrilány inkább!

Ha nem teszed meg, csak tisztelni fognak téged, hogy nem vagy egy csicska, akibe csak úgy bele lehet rúgni. Úgysem fognak kiközösíteni, max. azok, akik irigyelnek a bátorságodért.

Amúgy nem hiszem, hogy egy intelligens környezetben ilyenek előfordulnak. Esetleg fiúk között brahiból, de akinek nincs kedve részt venni ilyen "mókában", azzal sem történik semmi. De lányoknál biztosan nem fogják erőltetni sem, ez milyen már, felér egy zaklatással. Kicsit továbbgondolva, az, aki ezt erőltetné, milyen ember lehet? Kb. olyan, aki szexuálisan is zaklatná a lányokat.

2011. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja, és ne is menj el ilyesmire, ha előre megszervezett dologról lenne szó!
2011. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!