Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szivatások vannak egy...

Milyen szivatások vannak egy gólyatáborban (középiskolai)?

Figyelt kérdés
most megyek középiskolába és eléggé szégyenlős típus vagyok.pár dolgot mondanátok ha már voltatok h veletek mik történtek?
2011. máj. 20. 21:27
 1/4 Dymo ***** válasza:
semmi durva,ehetsz hagymát dögivel :D
2011. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A középiskolai gólyatábor szigorú tanári felügyelet alatt áll, hivatalosan nem mehet ott semmi megalázó. Amikor én voltam, nem is voltak nagyobbak, mondjuk az már régebben volt.

Ne félj attól, hogy sörivó versenyen kell részt venned vagy meztelenül kell feladatokat megoldaniod, az éjjeli bátorságpróba a legdurvább, ami történhet.

2011. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve voltam, nálunk nem volt semmi!
2011. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt semmi extra. 1-2 nap volt amikor bejöttek a végzősök hogy énekeljünk meg fújjuk el a lámpát stb.

Mire mi lettünk végzősök addigra nem is lehetett ilyet csinálni csak a gólyaavatáson.

A legtöbb suliban már nem engedik csak gólyaavatáson. Érdekes hogy a város elit sulijában lehet csinálni a szünetekben és a tanárok is jót szórakoznak rajta.

2011. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!