Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az mennyire gáz hogy ha én...

Az mennyire gáz hogy ha én nem akarok részt venni a középiskolai gólyatáboros szívatások nagy részén?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvastam, hogy kék-zöldre ütnek, meg hogy valami csőre kell kapaszkodni, és alattad kés meg szegek vannak. Meg hogy a büféből minden létező folyadékot összekevernek. Na nekem ehhez nincs se kedvem, se ingerem! Össze-vissza tördelném annak a kezét, aki bármit megpróbálna velem csinálni..
2010. júl. 18. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

és AIDS-es tűvel is megszurkálnak, valamint megerőszakolnak vazelin nélkül popóba



ugyan már

2010. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

A mi gólyatáborunk durvább volt mint a Fűrész összes része összeszorozva a Túlélés Törvényeivel :(

Ha életbiztosítást akarnak aláíratni az már rossz jel, olyankor jó lesz vigyázni.

2010. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valaki tud normális választ írni??
2010. júl. 18. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
a kérdés se normális csita
2010. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nincsenek ilyen durva szivatások, ez csak mendemonda

menj el nyugodtan, bulizol egy jót, ismerkedsz, stb.

2010. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

nálunk nem volt semmi ilyesmi, a legdurvább az volt mikor hajnal 2kor felkeltettek és kivittek az erdőbe túrázni...

amúgy ha ilyesmik lettek volna én megmondtam volna hogy kösz nem, utána mit tudtak volna csinálni? nem kényszeríthetnek semmire, szóval...

2010. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha ez igaz lenne, akkor még működne az iskola? Ugyan már...Lehet, hogy szivatnak, de késekkel.xD
2010. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én se gólyatáborba se gólyanapra nem mentem. Minek? Amúgy is kivonom magam minden közösségi dolog alól, ez meg még megalázó is volt. Nincs kedvem nekem ilyen baromságokra. -.-"
2010. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Így utólag azt mondom, hogy kifejezetten jó volt ott lenni a gólyatáborban. Persze ott és akkor érezheted megalázásnak, csakhogy lehetőleg mindenkit aláznak, ha jó a szervezés, ezért pont nem az.


Szerintem segít közösséget kovácsolni, és valahol erősíti a jellemet oly módon, hogy "ezt is túléltem"


Amúgy meg a gimnáziumi szivatások semmi komolyak nem szoktak lenni. Fizikailag nem bántalmaznak ugyan... sőt, jelentkezőket szoktak kérni a feladatokhoz, ha nem kollektív durrbele van.


Nálunk a legdurvább azt volt, hogy fiú ölébe raktak vizeslufit, és a lánynak rápottyanva szét kellett durrantania. A több mind olyan semmiség, hogy erdőben sétáltunk éjszaka közepén egy lábon ugrálva, vagy táncolni kellett mindenki előtt random zenére, stb...


A folyadékösszekeverés meg semmi különös, mert csak ehető dolgokat tesznek bele. Az egyetemi gólyatáborom volt kellemes, sör, fokhagyma, bors, tejföl és fogkrém... (az volt a feladat, hogy ki kellett találni, mi van benne, és mindenkinek egyedit készítettek xD)


Menj el, mert sok mindenből kimaradsz. Eddig egy embert nem találtam, aki ne élvezte volna.

HA valamitől félni lehet, az maximum az egyetemi gólyatábor, de az is csak szégyenlősöknek (nagyon durván szexorientált :D)

2010. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában nincs is ilyen...vagyishogy én is középiskolás vagyok, és nekünk nem volt. A gólyatáborban volt ilyen vetélkedő, ahol voltak logikai feladatok(azok jók, vagyis én szeretem azokat), meg volt olyan, hogy divatbemutatót kellett tartani fiúknak lányruhában, de jelentkezőket kértek, tehát nem volt kötelező. Ha neked nincs kedved valamihez, akkor ne csináld, ennyi, nem kötelező. Minket még túrázni sem vittek éjszaka(azt próbálták volna meg...:D), viszont éjszaka nem volt szabad elvileg kijárkálni, persze ugye mit is ér az, aztán majd' minenkit elfogtak é tornáztatták őket(amit különben biztos nem csináltam volna meg az éjszakában :D), aki meg kicsit ügyesebb és szerencsésebb volt(pl. mi 3-an abból a házból, a többiekről nem halottam ilyet), az megúszta és röhögött a markába, hogy a többiek most tornáznak, miközben ők bent vannak a házban...Az ilyen kékre-züldre ütésről meg mosószeres üdítő itatásról pedig meg van a véleményem...
2010. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!