Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok barátságról és...

Ajánlanátok barátságról és szerelemről szóló idézeteket?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amely mind a kettő fontosságát egy idézetbe foglalja bele
2011. júl. 7. 23:09
 1/2 anonim válasza:

~"Megpróbálni elfelejteni valakit, akit szeretsz, olyan, mintha megpróbálnál emlékezni valakire, akit soha sem ismertél..."

~A szerelem csak addig virágozhatik, amíg szabad és spontán; könnyen megölheti a kötelesség gondolata. Az a tudat, hogy kötelességünk valakit szeretni, legbiztosabb módja annak, hogy meggyűlöljük.

~Ahányszor megkérdezik az emberek: 'Ti ketten jártok?' el sem tudod képzelni milyen fájdalmas azt mondani:'Nem csak barátok vagyunk!’

~Az igaz barát előtt hangosan gondolkodhatom.

~A legnagyszerűbb antik dolog egy öreg barát.

~A barátság szívből jön, amikor közösen teszünk szép és nehéz dolgokat.

~A barátságban az a jó, hogy amit az egyik gondol, szívesen gondolja a másik is.

~Mikor megismertelek, még nem tudtam, nem gondoltam, hogy valaha szeretni foglak... Ma már képtelen vagyok elképzelni, hogy nem szeretlek!

~Visszaemlékszünk azokra az időkre, amit együtt töltöttünk, és változhat az életünk, jöhet bármi, mi mindig barátok maradunk, örökké.

~"A szív is páros szerv, csak a párja egy másik embernél van"

~"Hiányzik az,ahogy játszottunk,hiányzik az,ahogy egymásra néztünk,hiányzol Te nekem!És bántani fog örökké,hogy nem én mondtam:Szeretlek!"

~Tudod milyen az amikor nem tudsz megszólalni a másik ember mellett és csak hallgatod a másik lélegzetét, szívverését, érzed az illatát? Annyira sok mindent akarnál kérdezni de nem tudsz mert leköt hogy megsimogasd az arcát, fogd a kezét, érezd minden mozdulatát. Beléd szerettem egyszerűen és tisztán.

~Engem nem érdekel, hol leszel jövőre. Nem érdekel, ha őrült vagy. Csak annyit tudok, hogy veled akarok lenni. Nem értem mit csinálsz. Olyan értelmetlennek tűnik minden, olyan értelmetlennek. De amikor veled vagyok minden más. Nem tudom miért.

~ Most magam elé képzelem mosolygó szemed, És nem tudom elhinni: elvesztettelek.De a szívemben él még a remény ,Hogy leszel te még az enyém.

~Mikor a legjobbat próbálod kihozni magadból, de nem sikerül; mikor megkapod amit akartál, de nem azt amire szükséged lenne; mikor elveszítesz valamit, amit nem lehet pótolni; mikor szeretsz, de hiába teszed - lehet ennél rosszabb?

2011. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :) már meg is találtam benne a megfelelőt
2011. júl. 8. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!