Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tanár-diák...

Mit gondoltok a tanár-diák barátságról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jó dolog, a matek(H.A.) tanárommal jó a kapcsolatom. a kémia(M.F.Gy.) és az angoltanárommal(P.E.) jóban vagyok.
2011. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem átlagos,de jó dolog
2011. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

szerintem természetellenes dolog hacsak nem vmi rokon ...


lehet lehurrogni de én ezt érzem :P

2011. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó ha jóban vannak, de igazi barátság csak azután tud szerintem kialakulni köztük ha a diák már elballagott, addig a többi diák furán nézhet, és nem is túl igazságos..
2011. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne ha természetes és átlagos lenne mert van egy tanár akit nagyon szeretek (nő, fiatalabb fajta), és jó lenne beszélgetni vele de nemcsak furán érzem magam, mások is furán néznek.
2011. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ha egy diák jóban van a tanárával, akkor arra egyből ráhúzzák, hogy stréber, meg hogy csak puncsol... Ha az egész osztály "baráti" viszonyban van a tanárral, az más.


(Amúgy A hullám c. filmben is jóban voltak a diákok a tanárral, és mi lett a vége...)

2011. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem is van kedvenc tanárom:)töritanárnő:Dnagyon rendes is tud lenni.nem mondom hogy nincsenek hibái,de mindenkinek vannak.szünetbe gyakran beszélgetünk.nem telt el úgy hét hogy ne beszélgettünk volna ,volt hogy megölelt vagy megfogta a kezem ,valami mindig volt.:)de tudok vele beszélgetni több dologról.szeretem őt ,jobba mint a többit.kedvencem:)már egyszer elnevezett ,,barátnőm"nek.:D
2011. okt. 10. 15:14
 8/12 A kérdező kommentje:
én nem nyalizok.őszinte vagyok vele.megdícsérem hogy jól néz ki,ha tetszik,vagy beszélgetünk,de én mindent őszintén mondok neki.
2011. okt. 10. 15:16
 9/12 A kérdező kommentje:
azért mert nagyon szeretem.:)
2011. okt. 10. 15:16
 10/12 A kérdező kommentje:
15:08nak:mit tanít neked?szoktál vele beszélgetni?sztem próbálkozz beszélgetni vele,legyél mellette vagy vmi.:)ő is így érez irántad?
2011. okt. 10. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!