Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy férfit úgy...

Hogy lehet egy férfit úgy kritizálni, hogy közben ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

A kritikát itt nem a szó rossz értelmében értem.

Azt hiszem meg kell majd mondanom valakinek, hogy nem tetszik amit csinált. Nem velem. Nevezzük munkának.

Ez egy semleges emberrel egyszerű lenne, megmondanám és kész, dolgozza fel. De Őt kedvelem, nem is kicsit, és ez kölcsönös.

Elég érzékeny erre azt hiszem, ha nem is mutatja. Tudom, hogy rosszul fog esni neki, és nem akarom megbántani! De hazudni sem akarok!

Hogy lehet finoman kritizálni egy férfit, hogy ne sértsük meg a férfiúi hiúságát?

Adjatok tanácsot! :) Férfiak, ti hogy látjátok ezt? Hogy kell Nektek tálalni ezt? :)


2011. júl. 8. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
sör kell, megoldja a problémát
2011. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerek-perec,ahogy van!Én gyűlölöm amikor egy nő elkezd össze vissza magyarázni,és nem mondja a baját,a lényeget!Ha meg kedvelitek is egymást,főleg nem lesz gond.Egyenesen a szemébe mondd a problémát,hogy mi a gond!Ha megsértődik,majd átmegy rajta.Utálom amikor egy nő kertel,és nem a lényeget mondja..
2011. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ó, én szeretnék egyenes lenni, csak ezt valahogy finoman kellene előadnom. Korábban volt már egy kicsit hasonló eset, és olyan csalódott volt! :(

Egyébként pont azt akarom elkerülni, hogy ilyen "hát izé, tökjó de hát izé ha az úgy lenne, de egyébként tök jó tényleg csakhát......." blablába keveredjek kínomban :S

2011. júl. 8. 00:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászoktak már ehhez a férfiak azt hiszem.

Vagy hazudj, az jólesik nekik! Vagy:

Tökéletes lett a munkád, igazán nagyon-nagyon tetszik, csak ezen meg ezen, meg ezen, meg ezen a ponton (teljesen) máshogy csinálnám, bár lehet, hogy tévedek...:D

2011. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs hazudni!

És az én másképp csinálnám dolgot is mellőzném.


Vicces, hogy ez ekkora probléma... De úgy tűnik, hogy az :(

2011. júl. 8. 00:33
 6/9 anonim ***** válasza:
egyebkent mi az hogy nevezzuk munkanak? ha konkretat nem irsz ne varj konkret valaszokat!
2011. júl. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem tartok sokat az ilyen "finoman előadni" "rávezeni" és társairól. Inkább mondd meg egyszer egyenesen és akkor megérti és vagy elfogadja vagy nem, minthogy hosszú

időn keresztül finomkodj, aztán csak félreértések lesznek belőle, vagy nem ért meg semmit.

2011. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 yuda ***** válasza:
Ezt a nagyok úgy tanítják, hogy csomagold be a kritikát két elismerés közé...másszóval: dicsérd meg, ismerd el valamiben, majd jöhet a kritika és a végén újból egy elismerésféle. Így viszonylag optimális és adtál is elvettél is :)
2011. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


09:03

Ez jó :)


Egyébként azt hiszem megúsztam, nagyjából átsiklottunk a téma felett, de jól jöhet még ez a csomagolás :))

2011. júl. 9. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!