Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon beégtem?

Szerintetek nagyon beégtem?

Figyelt kérdés
Buszon utaztam,elég hosszú távon.a sofőrt ismerem,mert ugyanazon az útvonalon járok dolgozni is,sűrün beszélgetni is szoktunk,nekem tetszik is..az történt,hogy most a hosszabb távra leültem hátra.nem tudom hogy történhetett,de hányingerem lett,előszőr gondoltam elmúlik,de Nem!rohantam előre befogott szájjal,a sofőrnek csak mutogatni tudtam,megállt,kinyitotta az ajtót,ahogy kihajoltam az ajtón,már hánytam is,ÉS EGY ORBITÁLIS NAGYOT FINGOTTAM BEFELÉ...hú de ciki volt!elvörösödtem,nem mertem a sofőrre nézni,azóta kerülöm...pfff..ennyi..:-/
2011. júl. 8. 18:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
19:39 csak nem..végülis már mindegy,úgy látom,nagyobbat már nem égek...
2011. júl. 8. 19:42
 12/23 anonim ***** válasza:
Én disznónak tartalak, jobban vagy?
2011. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

ááá rosszul közelítettük meg a kérdést.

azt mondják, mindig pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz. szóval: örülj, hogy csak fingottál, nem lett csomagod a nadrágban.

2011. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az jönne le, hogy jól bezabáltál mint egy disznó, nem elég, hogy megbotránkoztatod az embereket egy ilyennel, feltartod, még ráadásul oda is szarsz. Ha már tudom valami nem oké, figyelek az embertársaimra és nem szállok tömegközlekedési járműre. Ez olyan mintha 5napos szarszagúan utaznék, és semmibe venném a többi embert..
2011. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ezio..nem zabáltam be durván,ez 12:20-as járat volt,csak reggeliztem.eszembe sem jutott másokat ott elundorítani,ez történt,kész,és égtem égek de hogy te miért vagy ilyen bunkó?!
2011. júl. 8. 19:56
 16/23 anonim ***** válasza:

ezio_auditore


nem csak bunkó, olvasni se tud. hol írt a kérdező arról, hogy be is kakált? elég szánalmas, hogy tőled akár haldokolhatott volna is, csak az számít, hogy feltartotta a forgalmat.

2011. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Arra utaltam, hogy oda fing oda szarik egy kutya, ugyanabból van, és ti nem tudtok olvasni, mondom nekem ez jönne le belőle, gondolom akik a buszon voltak azoknak is.
2011. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
De látom nagyon hétköznapi viselkedés, védjétek csak.
2011. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

ezio_auditore, te tényleg rendkívül bunkó vagy kívánom, hogy ez veled is megtörténjen, de te be is szarj!!!


Egyébként emberi dolog, tény és való hogy égés, de vagyünk csak egy dolgot, például természetes szülésnél, ha nincs idő beöntésre ott aztán jön minden!! De mégis kit érdekel nem??

2011. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:D

"A kérdező kommentje:

Most még ki tudom kerülni azt a járatot,de majd veszek ki egy hét szabit..aztán majd rendeződik."

Látod,van rá megoldás,nem kell aggódni:DDD

2011. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!