Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon beégtem?

Szerintetek nagyon beégtem?

Figyelt kérdés
Buszon utaztam,elég hosszú távon.a sofőrt ismerem,mert ugyanazon az útvonalon járok dolgozni is,sűrün beszélgetni is szoktunk,nekem tetszik is..az történt,hogy most a hosszabb távra leültem hátra.nem tudom hogy történhetett,de hányingerem lett,előszőr gondoltam elmúlik,de Nem!rohantam előre befogott szájjal,a sofőrnek csak mutogatni tudtam,megállt,kinyitotta az ajtót,ahogy kihajoltam az ajtón,már hánytam is,ÉS EGY ORBITÁLIS NAGYOT FINGOTTAM BEFELÉ...hú de ciki volt!elvörösödtem,nem mertem a sofőrre nézni,azóta kerülöm...pfff..ennyi..:-/
2011. júl. 8. 18:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti, igen ciki, gáz és beégtél, de ki nem égett már be valaki előtt? Meg ez nem valami helyrehozhatatlan borzalom, előfordul. Sokkal rosszabb is lehetett volna, pl nem érsz előre, és a buszban hányod el magad. Na az tényleg nagyon gáz lett volna, akkor el is hinném, hogy nem mersz a szeme elé kerülni :D

Én jártam úgy, bár teljesen ismeretlen ember előtt, és talán 13 éves lehettem. Sose bírtam a buszokat, a busz szerpentin kombó meg egyenesen halálosnak bizonyult. Osztálykiránduláson voltunk, a szállásról különbusz vitt minket kirándulni. Nem ettem sokat, de az is elég volt. A sofőr áldhatta a nevem rendesen, neki kellett kitakarítania a buszt.

Szóval nem hiszem hogy ez annyira szörnyű lenne hogy ennyire bujkálni kelljen :D

2011. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Talán ha egy kicsit tovább tartod és pár méterrel arrébb mész akkor nem érzik csak...esetleg hallják de ez már úgyis mind1...legközelebb vigyél magaddal valami zacskót amibe mehet a cucc
2011. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
az sem mindegy hogy reagálod le. ha elkezdesz röhögni te magad mint az állat akkor nem olyan ciki. nevet mindenki egy jót és kész. ha elkezdesz szégyenkezni akkor rosszabb szerintem (a többiek szemében is)
2011. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!