Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A spanyol emberek milyennek...

A spanyol emberek milyennek tartják a szőke hajú, kék-szürke szemű és az övéknél világosabb bőrszínű nőket?

Figyelt kérdés
A férfiaknak tetszenek ezek a nők? Ha valaki már beszélt ilyenekről spanyollal vagy tud valamilyen információt azt kérem írja le :)
2011. júl. 8. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mas. Van, akinek tetszik, van, akinek nem, mint mashol is. En is nagyon vilagos boru, zold szemu, szoke haju vagyok es az ilyen teljesen mas tipusu emberek (pl. mexikoiak) erdekesnek tartanak, mert nem sok ilyen tipusu not latnak, de van olyan is, aki csak a maga fajtaval ismerkedik. Nem lehet ezt igy meghatarozni.
2011. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) hasznos volt, mert igazából arra voltam kíváncsi, hogy megnézik-e őket amiért másak vagy már hozzászoktak a túristák lévén?!
2011. júl. 9. 19:38
 3/4 anonim válasza:
Jó, azért ők nyilván nem egy Afrikai bennszülött faj. ŐK civilizáltak. Nyílván rád néznek majd és tovább siklik a tekintetük, de ugye nem fognak körbe szaladgálni és megfogdosni ;) Szép napot!
2016. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek szőke, kékszemű spanyolt.
2021. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!