Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezem akik hallgatn...

Azoktól kérdezem akik hallgatnak balck metált rendesen: milyen könyveket olvastok?

Figyelt kérdés
Kicsit hasonló lelkületű emberek ízlése érdekelne könyvek terén. Címeket is írjatok!
2011. júl. 9. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj, ne akarj már ennyire hasonlítani másokra. Belegondoltam, hogy black metalos vagy és azt gondolod, hogy a szintén balck metalosok a zenéhez hasonlóan a könyvekből is egy ízlésen vannak.

Szerintem nem, akinek kifinomult az ízlése az változatosan olvas (és hallgat zenét..).


A kérdéstől eltekintve: Gondolkozz már, mennyivel ésszerűbb egyszerű ruhákban járni és nem kijelenteni magadról, hogy te bizony black metálos vagy, sokkal érdekesebbé és titokzatosabbá tesz.

Nem várom el, hogy megértsd, de ha mégis sikerül, akkor örültem.

2011. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Nem a te hibád de nem olyan vagyok ahogy most elképzelsz. Nem öltözök úgy mint egy black metalos és sose volt rajtam olyasmi ruha vagy festés, nem is tetszik igazából a megjelenésük. Zenét sem csak olyat hallgatok, hanem sokfélét pl vallási témájú komolyzenét is. Egyszerűen csak érdekel mit olvasnak ők, ha nem gond. A személyiségemről most ne legyen szó, elég változékony.

Szóval nemvagyok divatcsicska vagy ilyesmi, ha már black metal onnan is a népszerűtelenebb, ismeretelenebb fajták szoktak tetszeni.

2011. júl. 9. 01:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Henri Charriére: Pillangó című könyvét olvastam utoljára. Azelőtt meg Rejtő Jenő: Az Előretolt Helyőrség címűt.
2011. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!