Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan álljak bosszút az...

Hogyan álljak bosszút az osztálytársaimon akik nem fogadtak be?

Figyelt kérdés
Lehetőleg úgy h ne tudják h én voltam vagy ha igen ne tudjanak tenni ellene.Mondjuk diákigazgatóválasztáson?Mert az lesz jövőre!Ráadásul még akit választottunk diákigazgatónak az is külön szemét volt velem.Ötleteket kérek!De ne olyanokat h próbaljak beilleszkedni mert ettől én büszkébb vagyok meg legyek szuper mondjuk tanulásban mert ehhez meg hülye vagyok!
2011. júl. 9. 13:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyan büszke vagy, akkor ne legyél olyan kicsinyes, hogy bosszút állsz...
2011. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy nem akarsz beilleszkedni, NEM büszkeség, hanem egyszerüen csak hülyeség. Ha meg hülyének érzed magad, akkor meg ne is csodálkozz, ha mások is igy látják. A kérdésedböl amennyire lehet rólad valamit tudni, az igazolja, hogy ne akarjanak befogadni a többiek.


NE bosszút akarj állni (már csak azért se, mert ahhoz elég sok észre lenne szükeséged), hanem térj vissza a földre, és próbálj normális ember lenni. A bosszú egyébként is igen primitiv dolog.

2011. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
ha megszivatod őket egy életre bánni fogod. A mi osztájunkba is volt egy ijen kisköcsög mitn te, ahányszor bosszút akart llni (soha sem sikerült neki, de a szándék megvolt) mi háromszorosan adtuk neki vissza. Napi szinten sírt, de a végén már a tanárok is megutálták.
2011. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
1:Honnan tudjátok hogy mi miatt voltam kiközösítve? 2:Egyáltalán nem hülyeség tudod bennem van legalább tartás!Ha valaki ok nélkül szemétkedik velem akkor jóhogy nem akarok puszipajtást játszani vele és ez így van akkor is ha egy közösségről van szó nem fogok besz@rni és képmutatósdit játszani mikor utálom őket!Úgy lenne a fair ha ők mutatnák meg h nem olyan szemetek mint ahogy előadták magukat és nem érdekel hogy csak én tehetek ezügyben.A hangadókat akik előidézték azokat kéne megváltoztatni nem engem én attól kedvesebb már nem is lehettem volna.Sz@rért húgyért kiközösítenek utána meg én vagyok a rossz ha mondjuk nem fogok magamból lábtörlőt csinálni?Meh mondjuk torolni szeretnék.Egyébkénthozzászólásod alapján kétszeraanyi eszem van mint neked.És valóban lehet kicsinyes dolog de megnyugodnék és ők is megérdemelnék nagyon is.A másik meg hogy erős gimibe járok persze h nem tudok elit tanuló lenni ha ilyen matekból 2-3 as vagyok meg a fizika sem megy sok tantárgyból meg már örülhetek a 4-esnek.
2011. júl. 9. 14:12
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezért kéne úgy csinálnom h ne tudják h én voltam és nekem ez lenne az első ilyen eddig kedves voltam velük túlzottan is és betelt a pohár.Én csak most szeretném azt ha véletlenül sem az a tapló nyerné meg meg a mi drága osztályunk ahol 3 kiközösített volt az egyik én a másik elment és a harmadik osztályon kívül haverkodik.Az egyik legsz@rabb osztály mi vagyunk ne mi nyerjük már meg!
2011. júl. 9. 14:15
 6/25 anonim ***** válasza:
47%

"Lehetőleg úgy h ne tudják h én voltam vagy ha igen ne tudjanak tenni ellene.Mondjuk diákigazgatóválasztáson."


Hány éves vagy? 15? Esetleg 16?

A stílúsod jó, szimpatikusnak találom az egyenes és büszke embereket. Ne légy stréber.

Fiú vagy épp lány vagy? Ha tudnám a nemedet akár segíthetnék is...

2011. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy a "tapló" egy közkedvelt ember az iskolátokban, nemde?
2011. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
14:00 büszkék lehettek magatokra a osztályotokkal együtt csordában szivatni egyet szánalom a másik meg miért kellett kiközösíteni?Hogy legyen feketebárány?Egyébként ahol soka jótanuló meg a tanár kedvence ott valóban a tanárok is se .ggfejek az osztályokat kéne rendreinteni miért menjen az ember a tucathülyeség után?
2011. júl. 9. 14:21
 9/25 A kérdező kommentje:
Valóban az mert masok szerint jóképű meg kondis meg köcsög jó mások szerint néha rendes de csak azokkal akik menők egyébként lány vagyok és szinte lányokból áll az osztály 8 fiú van mindössze az egyik ő.
2011. júl. 9. 14:24
 10/25 anonim ***** válasza:
mert ez a divat... Hülyének lenni...
2011. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!