Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, amikor elmondtátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor elmondtátok egy lánynak, hogy szerelmesek vagytok belé, hogy fogadták?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Aztmondta:gyere te szexisten..tegyél magadévá..
2011. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Volt már pár ilyenben részem..és van aki meglepődik..valaki nem tudja mit csináljon.stb
2011. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek tetszik, de volt már olyan is aki azt mondta "Olyan kár, hogy elmondtad.". Embere válogatja.
2011. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Huu! 13 éves voltam amikor elöször szerelmet vallottam. Ültünk a padon a nagy nyári éjszakában (estében) repkedtek a nyáresti bogarak és én a pad egyik oldalán ülve szerelmet vallottam.


A lány a pád másik oldalán kb 2 méterre tölem köpni nyelni nem tudott de állitotta, hogy ö is szeret engem. Volt kettön között egy moderátor atjátszo allomásunk is, a Pisti aki mindezt közvetitette a nagy távolság miatt (2 méter). Ezzel meg is volt az együttjárásunk kb 1.5 orára. Másnap már került os mint a leprást.


Ezek után soha többé nem dumáltam elöre. Szavak nélkül a kezem a nézésem meg mondta el az egészet. Nem kell mindig mindenröl dumálni. amikor egyértelmü a dolog akkor lehet beszélni is.

2011. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugytett mintha érdekelné de lese szart igázából aztán amikor megkérdeztem van e pasi ugy átejtett mint szart a palánkon...
2011. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a legutolso elhajtott :/
2011. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit kiakadtam :D Aztán én is mondtam neki, de nagyon nehezemre esett. Nem fejtettem még meg, hogy csak azért mert zavarba jöttem vagy azért mert ezt én még nem éreztem. :P
2011. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!