Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 8.-os lány...

Mit csináljak? 8.-os lány vagyok. Van egy nagymenő gyerek aki állandóan csúfol..Ez ellen hogy tudnék védekezni?

Figyelt kérdés
8.-kos lány vagyok.Van egy nagymenő gyerek aki állandóan csúfol, csángháj-nak meg ilyeneknek szólít, meg japánnak.Én még sosem, mégcsak szóban sem sértettem meg, csak látásra ismerem.De mások szerint is úgy nézek ki mint egy kínai holott semmi közöm hozzájuk még csak rokonilag sem. Csak a szemem szilvavágású :S Mégis mit csinálhatnék az ellen hogy ne csúfoljon?Hozzáteszem a gyerek 7.-es szóval az értelmi szintjének már túl kéne haladnia ezen a dedós stíluson.
2009. márc. 30. 19:02
 1/6 anonim válasza:
100%

Valószínű tetszel neki, ezért csúfol...

Tenni ellene szerintem csak úgy ha beégeted valami jó szöveggel a barátai előtt...akkor talán abbahagyja.

De ez csak az én vélemnyem.

2009. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legroszabb az ha magadra veszed dolgott. ha esettleg visszacsufolod, (pl. ha neki nagyora van, és ez miatt nagyorrunak hivod) akkor az ö szintjére csuszol le. Lehet bejössz neki, amitt irt az elsö válaszado is. Figyelj csak, mi van ha ezt srácot (ö ezt a majmot) levegönek néznéd ezután? remélem észre veszi végre magát. Ne foglalkozz vele, ne vedd észre.
2009. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En biztos, hogy megprobalnam elintezni egy lenezo pillantassal, mikor beszol.


De ha a visszaszolas mellett dontesz... eszembejutott egy: "En buszke vagyok a gyokereimre... de neked nem kene buszkenek lenned arra, hogy egy gyoker vagy."


(Igen, ertettem, hogy nem vagy azsiai szarmazasu, de ezt ugysem fogja felfogni, amig hagysz kapaszkodot magadon.)

2009. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom azokhoz, akik szerint az a legjobb, ha tudomást sem veszel róla. Esetleg megkérdezhetnéd tőle, hogy "és akkor mi van?"; ez jó eséllyel legalábbis váratlanul érné, plusz érdemes is lenne megfigyelni, hogy mivel tudna előhozakodni.
2009. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettetek! :D
2009. márc. 31. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nohát, ezek szerint sikerült leállítanod? :)
2009. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!