Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúkat mért ijeszti el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mért ijeszti el a gyerek gondolata? Vagy az, hogy mondjuk a lány komoly kapcsolatot tervez?

Figyelt kérdés

15/L vagyok, szóval még elég korai ezen gondolkoznom, de az én barátom azt mondja, hogy ÚÚÚÚTÁÁLJAA a gyerekeket. És nagyon sok fiútól hallottam már, hogy nem akarnak gyerekeket, vagy ha meghallják a "komoly kapcsolat" szót akkor inkább elmenekülnek. Én elég családcentrikus vagyok már most, szóval ez zavar. Ha az ölembepottyanna a semmiből egy gyerek, tudom hogy hihetetlenül nehéz és majdnem lehetetlen lenne, de én az életem árán is felnevelném. És komolyra szeretném tervezni a barátommal, lehetséges ez egy mai fiúval(nem gyerekre gondolok, csak hogy mondjuk évekig vagy tovább együtt legyünk)?

Korban két év van köztünk.

Ez így 3 kérdés, amelyikre tudtok, válaszoljatok :)

Előre is köszi.


2010. nov. 25. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Jajj 15 évesen ilyeneken gondolkozni! Csak elüldözöd a srácot, és jobban is jár ha menekül Tőled
2010. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok tőle semmit OO" A gyerek dolgot csak megemlítettem. Az egy teljesen más téma. Azt csak úgy általánosságban írtam.

Barátommal kapcsolatban csak az érdekelne, hogy szerintetek lehetséges-e ilyen korban, hogy tovább együtt legyünk.

2010. nov. 25. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod ki akar még a huszadik éve előtt gyereket... Inkább a szex aztán majd ha eljön az idő (házasság stb..) akkor majd esetleg.
2010. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha jó csaj vagy és a kölyök is jófej akk még lehettek házasok is.

De nálam úgy van ha nagyon csinos a csaj akk rá se nézek a másra.

18/F

2010. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) De az is nagyon érdekelne, hogy mért ijeszti el a fiúkat a komoly kapcsolat gondolata :O
2010. nov. 25. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ijeszti el Őket, hidd el! Ehhez még Te nagyon kicsi vagy (nem bántásból), de a Te korodban senki nem vesz komolyan egy kapcsolatot! Látom az írásodból, hogy fejlettebb intelligenciával rendelkezel, mint a korodbeli Lányok, de hidd el, a Te korosztályodat még annyira nem lehet komolyan venni! Te még nagyon sokat fogsz változni alakulgatni, és így örök hűséget látatlanban Neked senki nem fog ígérni, hisz még azt sem tudják, mi lesz Belőled ha nagy leszel :) Érted? Ezt a kérdést majd 10 évvel később tedd fel, addig is élj!!Légy boldog, és még ne akard magad elkötelezni gondolatban sem, hiszen a jelenlegi párodra lehet 5 év múlva rá sem akarsz nézni! Tudom, most mondanád a magadét, de higyj a tapasztaltabbnak! Én is ellenségnek láttam azt, aki 15 éves koromban kinevetett, mert azt mondtam megtaláltam az Igazit! És igaza volt! :D Kérdezz bátran,ha még valami eszedbe jut! Amúgy aranyos vagy, hogy ilyen komolyan gondolkodsz, de sajnos még nem vagy érett! És hidd el, tényleg nem bántásból írom ezeket!
2010. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert még felesleges, hiszen egyáltalán nem biztos hogy össze is illek a partneremmel, és a fellángolásokból nem lehet következtetni.
2010. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Tudom. sajnos tudom, hogy ez így van. De nem tudom elviselni azt a gondolatot, hogy elveszítem. 2 évig csak rá vártam.(régen együtt voltunk, de nagyon éretlenek egy kapcsolatra szóval vége lett) 2 évig minden megfordut már a fejembe "minek vagyok én még itt, ha úgy se kellek neki" meg ilyenek. Annyira, de annyira szeretnék amíg csak tudok, vele lenni. Csak akkor lesz vége, ha azt ő akarja, és azt szeretném elérni, hogy minnél később akarja :) Tudom, még rengeteg minden változhat, lehet hogy azért gondolkozok így, mert a szüleim a példa arra az esetre amit szeretnék:

Együtt voltak körübelül annyi idősen amennyi most én vagyok. Aztán két év szünet, addig nem is látták egymást. Aztán újra együtt lettek, apum megkérte 21évesen anyum kezét, 3 évre rá megszülettem én és a hugom. Tehát mégis csak van példa rá. És ez lenne minden vágyam :) Annyit vártam rá, annyit szenvedtem miatta, ez alatt a 2 év alatt, megtanultam mit szeretek benne, mi hiányzik benne, és hogy milyen elviselhetetlenül rossz a hiánya. Én nem akarom elhagyni :)

Tudom, hogy ez még változhat, hiszen akármi megtörténhet. de bárcsak egy tündérmesében élnénk :)

2010. nov. 25. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem hogy összeilletek teljes mértékben a barátoddal, és hogy sokáig fog tartani a kapcsolatotok :)
2010. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egymás ellentétei vagyunk :P és (nem mintha a horoszkóp számítana) de horoszkóp szerint én tűz ő meg víz : Dde szerintem ez azért jó, mert kiegészítjük egymást:)És nagyon köszönöm ^^
2010. nov. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!