Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány az mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány az mondja egy fiúra hogy cuki vagy aranyos, akkor az azt jelenti hogy tetszik neki, vagy hogy nem más számára mint egy "aranyos gyerek"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

csak azt jelenti hogy kedvel meg hogy milyen rendesnek aranyosnak talál..

nekem minden lány ezt mondja. jaj de aranyos vagy. még a tanárom is mondta egy csomó. és nem hinném hogy házas felnőtt 24 éves nőnek bejönne egy17/f

2010. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

neem sztem....


attól függetlenül, h valaki kedves, aranyos, nem bunkó vad állat lehetrá pasiként nézni..!!!

2010. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves. Egy tininek tetszhet az, aki cuki. Én spec 26 évesen nem mondom egy helyes pasira, hogy cuki.
2010. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Én spec 26 évesen nem mondom egy helyes pasira, hogy cuki."


Hát mit mondasz? Tényleg érdekel!

2010. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jó pasi. Szerinted?
2010. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ja :D Azt hittem, valami felnőttesebbet, úgy írtad. Na mindegy, ezzel az erővel mondhatnád azt is, hogy cuki XD
2010. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dugulj el végre öcsi.
2010. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez attól függ,h a csajnak bejönnek-e a cuki/aranyos pasik...
2010. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De igaza van. Mennyivel másabb, felnőttesebb a jó pasi, mint a cuki? Semmivel.
2010. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, ha van egy édes pasi annak is mondom, hogy aranyos és annak is aki nem jön be, de azt úgy mondom, hogy "aranyos vagy, de..."

A cukit azt csak annak mondom, aki tetszik.

Én így használom ezeket a szavakat. A Te esetedben attól függ a jelentése, hogy milyen helyzetben mondták ezt neked.

2010. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!