Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Részegen miért jófej mindenki?

Részegen miért jófej mindenki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nagy szerencséd van az emberekkel, mert korántsem mindenki jófej részegen. Van a normális, és az undorító kategória, és sajnos az utóbbiból van több: aki ilyenkor agresszív és kötözködik. Szerinted miért rombol szét annyi családot az alkohol? Mert az biztos nem a "jófejség" miatt...
2011. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ava87 ***** válasza:
100%

Mármint úgy érted, hogy te vagy részeg, és mások ilyenkor tűnnek jófejnek, vagy hogy aki részeg, az jófej?

Mert én inkább azt veszem észre, hogy ha én nem ittam, és mások részegen odajönnek jópofizni, az halálosan idegesít, egyáltalán nem tűnnek jófejnek, csak ők érzik magukat annak.

2011. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert csak a jobbik fajtájával találkoztál :D Amúgy ha inkább csak be vannak csiccsentve, akkor azért, mert felszabadultabbak lesznek és nem stresszelnek annyit. Rosszabb esetben meg jönnek a kitört buszmegálló üvegek és társai...
2011. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert az alkohol felszabadítja a gátlásokat és olyanokat is megtesznek egyes emberek amiket talán józanul nem tennének meg.
2011. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az ismerősöm, akit az alkoholista apja gyerekkorában többször megvert és megerőszakolt, nem hiszem, hogy egyetért veled...
2011. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hehe, kerülnél csak össze azzal a f*szfejjel, aki összetörte a sátramat és mindenkinek nekirohant, úgyhoy már mindenki lelőtte volna. Vagy azzal a gyerekkel, aki mindenkinek neki akart rohanni az utcán és betörte a saját nyaralójuk ablakát. Ők is jó fejek? Utálom a részegeket.
2011. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
talán azér' jófejek veled mert 6 feles után nem tünsz olyan rohadt rondának
2011. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a részegeknek megfigyelésem szerint 3 fő csoportja van:

a szerelmes (én is ilyen vagyok, mindenkit szeretek, és könnyen kötök ki bizonyos emberek karjában ilyenkor. vagyis könnyebben, mint máskor)

a viccelődős (aki szerinted a jófej. nyomja a poénokat, minden hülyeségen röhög)

az agresszív kötekedős bunkó (na ezt utálom mint a xart! sajnos a barátom is ilyen, ezért sosem járunk együtt bulizni, de nem is zavar ;)


örülnék ha az emberekből a részegség nem az utolsót, hanem az első kettőt váltaná ki. szebb lenne a világ...


sokat gondolkodtam azon, hogy vajon a rejtett személyiséget hozza-e elő az alkohol, vagy valami teljesen ellentétest...

2011. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó: vigyázz vele, mert ha részegen agresszív, akkor nagy esélyel kijön rajta máskor mikor nem iszik!
2011. júl. 10. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!