Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van hogy tanáraim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy tanáraim meg lányok szerint meg mindenki szerint jó humorú vagyok, nem is vagyok gátlásos, de pár éve boltba se mertem elmenni egyedül, Ja és a lányokkal nem merek kezdeményezni még részegen se?

Figyelt kérdés
Ja és ez egy komoly kérdés ezért komoly válaszokat kérnék ha lehet.
2010. okt. 21. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy "boltba se mertem elmenni egyedül"?
2010. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek indíts ott, hogy legyen annyi önuralmad, hogy nem rúgsz be. Amíg ez nem megy, addig szerintem fölösleges bármiről is beszélni.


Aztán szépen kezdjél el hinni magadban. Ez sem egy egyszerű dolog, de egy kis gyakorlással, a falkától való elszakadással (ha a helyzet fennáll), szépen rájössz, hogy értékes ember vagy, és onnantól nem lesz ilyen problémád sem.


Oh, és még egy dolog, az életről: a lányok is éppen ugyanolyan emberek, mint te. Bizony, semmiben sem különböznek. Szóval ha fiúkkal mersz beszélni, akkor lányokkal is ugyanúgy tudsz beszélni.

2010. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kössz a választ Sir Butcher .A "boltba" alatt az értem boltba vagyis pékség,fagyizó,stb.
2010. okt. 21. 18:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Van egy lány osztálytársam már 3.éve.Egész jóba vagyunk.Viszont rá nem úgy gondolok.Tök szép csaj de szó szerint egy ri....!Viszont vele könnyű a beszélgetés.
2010. okt. 21. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!