Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy látássérült fiatalember...

Egy látássérült fiatalember vagyok. Sok verset írok. Kinek lenne kedve elolvasni, szerintetek hol jelentethetném meg verseimet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem nagyon értek hozzá.
2011. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvasnék párat. Amúgy csinálhatnál egy oldalt, vagy pl. blogot és kezdés képpen oda. Minap olvastam hogy a fészre kitett linkeket ha lájkolják az ismerőseid akkor egészkellemes látogatottságot lehet elérni. Hírtelen ennyi.
2011. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem! bár én csak egy "átlagember" vagyok. esetleg ide írhatnál egyet, vagy egy blogra őket. pl.

nem tudom hogy kell verseket megjelentetni. de az biztos kérdés, hogy mennyire vagy jó.

2011. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
És mi köze van a látássérülésednek ahhoz hogy verseket írsz? Nem fogom őket elolvasni csak azért mert nem vagy teljesen egészséges. Már nem azért.
2011. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én szívesen elolvasnám őket. Alapba is érdekelnek a versek, és nekem is volt pár, állítólag egész jó próbálkozásom. Milyen témában írsz?

Ha meg akarod jelentetni őket, először is keresned kell egy kiadót, aki hajlandó kiadni őket, ott általában szépen elmondanak mindent, persze önrészt kell ebbe is tenni, ahogy mindenbe.

2011. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első körben ajánlanám a különböző közösségi oldalakat a témában. Csak egy regi, és küldheted a verseid. Ott bárki elolvashatja őket, a tagok akik hasonló érdeklődésűek kommenteket írhatnak rá, tanácsot adhatnak stb... Rengeteg ilyen magyar oldal van, és mozgalmas is, nem havi egy két látogató. Ott érdemes elindulni. Olvashatod más írásait, tanulhatsz, fejlődhetsz. Keress rá pl ezekre. amatormuveszek.hu poet.hu sok témában lehet írni, akár novella is. Amúgy én sem értem a látássérülés hogy kapcsolódik ahhoz hogy olvassnám e az írásaid. Ez nem azon múlik. Ha jó az amiz írsz, persze, olvasnám. Ha nem akkor nem. Ilyen egyszerű. Gyakorolj, tanulj.
2011. júl. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magyar Elektronikus Könyvtár (nem feltétel, hogy előtte nyomtatásban is megjelenjen):


[link]


Amatőr művészek honlapja:


[link]

2011. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Találtam még egyet.


Egyszerű kiadási lehetőség:


[link]

2011. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy új kiadó, a Queer Kiadó.

"A Queer Kiadó nyitott, toleráns és kreatív. Célja, hogy bemutassa, a „másság” (legyen az bármilyen) legalább annyira azonosság. Ezért olyan tartalmú kötetek kiadásában segítünk, amiket a társadalmi nyilvánosság kevésbé ismer. Idegen? Szokatlan? Furcsa? Csak mert ismeretlen. Ha olyan írásod van, amely szerinted új nézőpontot képvisel, vagy erről másoknak is tudnia kell, küldd el nekünk a kéziratod!"

Szóval szerintem ők szívesen fogadnák, biztos elolvasnák, hm? Meg ahogy elnézem, a honlapjukon, épp van egy pályázatuk, ami a fogyatékossággal élésről szól (legyen az bármilyen).

2013. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!