Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba? A lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? A lány harminc- a fiú huszonéves. A lánynak van valakije, a fiú gondolta, majd őt választja a lány. A fiú elmondta az érzéseit, a lány csak nagyon minimálisan.

Figyelt kérdés
A fiút ez zavarta, ezért a legárnyaltabbtól a választás elé állításig szépen fokozatosan próbálta kideríteni mit érez/mit gondol róla a lány. A leggyengébb (, , szeretném tudni mit érzel irántam'' ) és a, legerősebb' (, , ha holnapig nem válaszolsz vége'') fokozat között kb.35 nap telt el. Nagyon szerettem, az életemet is feláldoztam volna érte. Kérdem én, olyan nagyot kértem (mondja el az érzéseit és hogy mik a tervei velem)? Én rontottam el? Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 23. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű játszott veled, és a másikat választotta. Ennyi. Azt nem tudom, miért nem volt annyi vér a pucájában, hogy ezt meg is mondja, de vannak még ilyen iq-harcos emberek a világon............
2011. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Valószínűleg hintáztatott, ahogy a másodikat-harmadikat is.

Nem akar választani, mindegyik kell neki. Ki erre, ki arra.

Van a hazavivős-pasi, van a nekem-vásárlós-pasi, na meg a sunázós-pasi. Már csak az a kérdés, te melyik vagy (voltál)?

2011. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, hogy te hibáztál-e. De az biztos, hogy a lány egy... Hogy is mondjam, ne pazarold rá az idődet.
2011. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szakított miattad, nem is kellett volna a szádba rágnia, hogy nem szeret.
2011. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:

abból, hogy nem szakított a pasijával, mégis mire következtettél? csak egy pici logika, emberek...egyébként ettől függetlenül mondhatta volna, én is azt mondom. nem tanították meg a szülei, hogy "felelj szépen, ha kérdeznek"?


29/N

2011. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért mert azt mondta,többet szeretne mint csak szex,meg hogy egyediek az érzései irántam.

Hogy mik lehettek ezek ,azt már sajnos nem mondta meg.

2011. jún. 23. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Többet, mint szex és kevesebbet, mint kapcsolat.
2011. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!