Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány négert, fekete bőrűt...

Hány négert, fekete bőrűt ismersz személyesen vagy látásból?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok,hogy Fekete Pákót ismered látásából, hanem akit több mint 10szer láttál már vagy akár személyesen is ismersz.

(A cigány BARNA!!!!)


2011. júl. 14. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még 6-os koromban a buszon ült egy néni, felszállt egy nigger, és elkezdett erőszakoskodni, hogy leülhessen.
2011. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kb. tizet személyesen.
2011. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Párat ismerek látásból, egyet pedig személyesen. Ő róla szinten csak jókat tudok mondani. Hihetetlenül jó fej, lehet vele baromkodni, én nagyon csípem a gyereket :D
2011. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is csípném a majomját, ha turista lenne, vagy pedig én lennék az náluk...
2011. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Anno koleszban vagy két hónapig laktam három angolai meg mozambiki fekával (bár egyikük indiai-néger vegyes volt). Később melóban vagy két évig phd-zett nálunk egy szegedi orvosdiplomás szudáni srác. Tökjó fejek voltak, vigyoriak, segítőkészek, adtak magukra. Bármelyiküket elfogadnám szomszédnak.
2011. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Külföldön tanultam ösztöndíjjal, egy csomó feketével találkoztam Mozambikból, Nigériából, Namíbiából, Tanzániából, Botswanából Madagaszkárról stb. A legtöbbjük jófej volt, igaz ők elit családokból jöttek.
2011. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére egyet sem. És nem is akarom őket megismerni.
2011. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy gyógyszerész ismerősünk, ő Afrikából jött, hogy egy magyar egyetemen elvégezhesse tanulmányait. Magyar felesége van, és két félvér kislányuk született. Nagyon jó fej, kedves, aranyos pasi.
2011. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Egyet de azt utálom mint a szart


Egy büdös niger megerőszakolta a barátnőmet. Aztán valahogy levarázsolta és most vele él. tilfilos néven fent van a netten. Egy nagyon ronda gázos niger. Kábítószert árul és analfabéta, mondjuk a leány se kutya kiderült legalább, hogy kurv@ és olyan lusta, hogy egész nap csak döglik semmit nem csinál. Lopja a pénzt a szüleitől. Farkas Nikolettnek hívják és a 12 dik kerületbe lakik. Most a Karácsonyi Sándorba a niger majommal. Azt mondta egy rendőr őrnagy ismerősöm, hogy a nigerek azt csinálják, hogy megismerkednek lehetőleg jobb módú csajokkal és mikor együtt élnek, lassan a tudtán kívül rászoktatják a kábítószerre, és mikor függővé vált. Megveszik az autóját, házát fillérekért mert kell neki az anyag, ha pedig már nincs semmije akkor kiviszik Törökországba és eladják prostinak. Na ennyit róluk.

2012. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem elég? [link]
2012. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!