Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Hogy tanuljak meg szebben rajzolni mint ő?

Figyelt kérdés

a nővérem új pasija mesélte hogy van egy velem egyidős unokahuga,aki állitólag nagyon szépen rajzol. és bejelöltem facebookon és találtam egy képet amin a rajza van és tényleg szépen rajzol ... bár a képen a csajnak egy kicsit el volt csúszva az állkapcsa,de attól még szép lett.

viszont én kicsi korom óta imádok rajzolni,mindenem a rajzolás,viszont akárhogy próbálkozok,nem sikerül egszerüen úgy árnyékolnom mint ő és mikor visszanézem,mindig az jut eszembe hogy sose tudom megelőzni és most már sose fognak megdicsérni ... és emiatt már egy párszor ki is sírtam magamat ... mit tegyek hogy szebben rajzoljak???

13L


2011. júl. 14. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj.
2011. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne nála szebben rajzolnod? Ezt nem kaptam el... Van szó valami versenyről is, csak kihagytam?
2011. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 habibi ***** válasza:
100%

sokat kell gyakorolni és nem szabad magad ilyen felesleges "úgysem fog sikerülni" gondolatokkal befolyásolni és lelombozni. Ha pl. portrérajzolásba fogsz, akkor kezdd olyannal, ahol az embernek az arca kevésbé látszik, és az alakja is messze van, aztán mindig közelebbiket rajzolsz és végül sikerülni fog.én pl. kezekkel kezdtem, aztán a kézhez párosult egy eltakart arc, majd egy félig látható arc és végül egész arc. Az arányokra is oda kell figyelni, az árnyékoknál pedig az intenzitásra, az esésre, a térre... csak gyakorolni kell és optimistának lenni, menni fog az! :) nézegess youtube-on videókat, onnét is leshetsz el technikát.. sok sikert és fel a fejjel.

19/L

2011. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rajz tanárom azt mondta, hogy nagyon jó rajzokat (értem itt, hogy szép emberi arc, virágok stb.) akárki tud rajzolni, mert ahhoz csak rajzolni kell sokat. A művészet az, amit nem fog mindenki tudni "lerajzolni".
2011. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

még nem próbáltam ki de amint lesz időm megteszem a jobb agyféltekés rajzolást, van is egy olyan könyv, meg lehet venni, vagy tanfolyamra járni(bár elég drága) vagy letölteni, adok linket:


*****


és ezen az oldalon kattints a lassú letöltésre



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

egyébként nem versenyről van szó ... egyszerüen csak be akarom bizonyítani a tesóméknak hogy én jobb vagyok annál a csajnál

2011. júl. 14. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Meg tudnád mutatni ő hogyan rajzol, és azt, hogy te hogyan? Hogy tudjak tippeket adni.

2011. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát bocsi de azért csak nem adom meg idegeneknek a fcebookját nekem meg aza gáz hogy nem tom feltenni a rajzomat :$
2011. júl. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!