Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha a...

Titeket nem idegesít, ha a strandon tangában van valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért kéne, hogy idegesítsen?


De, hogy válaszoljak is: Nem.

Bár idejét nem tudnám megmondani mikor voltam utoljára strandon. :)

2011. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Idegesíteni nem idegesít, ha valakinek szép formás a feneke, hordja :D.
2011. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ava87 ***** válasza:
Nem szoktam a strandon mások hátsóját nézegetni, szóval nem idegesít. Látni látom persze, de mi kéne hogy idegesítsen rajta? Felőlem akár pasik is hordhatnak tangát strandon, teljesen hidegen hagy, hogy ki miben megy oda.
2011. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha nincs jó alakja az illetőnek.
2011. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Múltkor pont megúsztam egy tangás öreglányt. Családom elmondása szerint szörnyű volt, szerencse, hogy épp a matrac leeresztésével voltam elfoglalva :D

Kérdésre válaszolva, kicsit bunkón hangzik, de jól kinéző nőn nem idegesít, viszont ha egy 80-as mammeren van akkor....

2011. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged inkább a saját feneked idegesít, ha szabad egy ilyen nyers igazsággal válaszolnom.
2011. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En gyakran jarok strandra, de meg egyszer sem lattam tangas not, bar en nem is bamulom meg az embereket. Az o dolga, nem? Mindenki olyan ruhat vesz fel, amit megfelelonek tart magara.
2011. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Ha jó a segge, még félre is húznám neki..

19/F

2011. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó! Az ilyeneknek mint te, van vagy kis farkuk, vagy kisebbségi komplexusuk, vagy szexuális zavaruk. (impotencia vagy korai magömlés) vagy csak egyszerűen parasztok.
2011. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

talán rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

tehát szerintem nem illik tangát viselni a strandon

2011. júl. 15. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!