Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha a...

Titeket nem idegesít, ha a strandon tangában van valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem idegesít és nem tartom illőnek a dolgot.

Nem azért, mert féltékeny vagyok, de így is ömlik a szexualitás a pofánkba, ha kell, ha nem, és még ahova kikapcsolódni mennék is viseljem el a sok kanos disznót, mert lát egy jó feneket. (fütyörészés, debil beszólások, egyebek)

2011. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ava87 ***** válasza:
100%

Én nem érzem illetlenségnek, de hát kinek mi fér bele. Volt idő, amikor még egész mást jelentett a fürdőruha, mint manapság. Amerikában a strandokon még mérőszalaggal mérték, hogy hány centivel van a nők térde fölött a fürdőruci, és akinek túl rövid volt, azt kizavarták :)

A tangáról meg igazából az a véleményem, hogy már nem is divat. A '90-es években volt talán nagyon divatos tangában strandra menni, na akkor boldog-boldogtalan azt viselte, legalább is gyerekkoromból az rémlik. Mint ahogy akkor monokinizni is nagyobb divat volt. És nem rémlik, hogy nagyon fennakadtak volna rajta. Ma meg már azt se sokan csinálják.

2011. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is illetlenség. Majd én eldöntöm, hogy kinek a meztelen fenekére vagyok kíváncsi. A tangások-monokinisek nem strandolni járnak a strandra, hanem magamutogatni, annak pedig máshol van a fóruma.
2011. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!