Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Strandon nem merek levetkőzni...

Strandon nem merek levetkőzni és fürdeni mert gyerekkoromban volt egy balesetem amitől. (? )

Figyelt kérdés
Strandon nem merek levetkőzni és fürdeni mert gyerekkoromban volt egy balesetem amitől csúnya hegek maradtak a bőrömön, sok helyen, nagy felületen. Más mindig mondja milyen jót fürdött. Mit tegyek?
2011. aug. 17. 16:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
15/f
2011. aug. 17. 17:01
 2/15 anonim ***** válasza:
Tedd magad túl rajta. Nyilván nekem így könnyű tanácsokat adni, de akkor is ez lehet a megoldás. Ha pedig valaki megjegyzést tesz (ez a valószínűtlenebb), akkor az az illető saját maga bunkóságát bizonyítja.
2011. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. aug. 17. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan furodj! A normalıs emberek tısztaban vannak azzal, hogy sok embernek valamılyen okbol nem a legszebb a boruk, es nem bamuljak meg oket.

A nem normalıs emberekkel meg nem kell foglalkoznı. :)


Off: Volt egy srac, akınek gyerekkoraban megegett az arca. Nagyon rancos, heges, rozsaszın-barna foltos volt az arca. Osszebaratkoztunk, es nem sokkal kesobb beleszerettem. Olyan csodalatos lelke volt a sracnak, hogy egyszeruen megszepıtette ot. :)

2011. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ne törődj vele! fürödj jót! érezd jól magad!- az emberek, ha meglátják, először sajnálkozni kezdenek a szívükben, mert tudják, nem hobbyból vannak rajtad. Azután, ha látják, te is ugyanolyan jól érzed magad, elfeledkeznek erről a külsőségről, és a lényegre kezdenek figyelni - lehet-e egy jót labdázni, jászani veled?: )))
2011. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi. Azon gondolkodtam mi lesz ha egyszer lesz egy barátnőm és el akar velem menni a strandra :/
2011. aug. 17. 17:26
 7/15 anonim ***** válasza:

Nezd, elobb-utobb az a lany latni gof teged meztelenul is. Ugye erted mire gondolok... :) Es ha akkor nem zavarja, akkor a strandon miert zavarna.

Ha meg zavarja, akkor lapatra vele! Nem szeret igazan.

2011. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem lesz gond, ha egy ekedves lánnyal mész a strandra, hidd el ..


"Tégy engem mintegy pecsétet a te szívedre, mintegy pecsétet a te karodra; mert erõs a szeretet mint a halál, kemény, mint a sír a buzgó szerelem; lángjai tûznek lángjai, az Urnak lángjai. Sok vizek el nem olthatnák e szeretetet."

Énekek éneke. 8,6-7a

2011. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi rendesek vagytok :)
2011. aug. 17. 18:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, akit gyerekkorában megharapott egy kutya, műtötték, iszonyatosan ronda maradt a helye. A bőre a vállán teljesen heges, jól szétmarcangolhatta az a kutya. Sokáig ha strandra mentünk mindig póló volt rajta amíg vízbe nem mentünk, majd amint kijöttünk azonnal felhúzta. Végül sokat győzködtük, hogy ne legyen már idióta. Lehet ezeket büszkén is viselni. :) Csak arra kell gondolni, hogy te már ezt is túlélted és kész... :) Más nem fog olyan szinten ezzel foglalkozni, hogy az neked rossz legyen!
2011. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!