Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a Föld...

Szerintetek melyik a Föld legbékésebb helye, ahol nyugodtan, félelem nélkül lehet élni? És ahol persze élnétek is, ha lenne rá lehetőségetek.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 21:59
 1/10 anonim válasza:
47%
Egy lakatlan sziget.
2011. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő. Mégpedig attól függ, hogy az illető Mitől fél, mit szeretne elkerülni, mi nyugtalanítja.


Én egy Borsod megyei kisvárosban élek teljesen nyugodtan, félelem nélkül.

2011. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legszívesebben erdélyi havasokban élnék, tiszta vízű patak mellett, erdő szélén, kb. fél órányira egy legközelebbi településtől... Puskával vészesetre medve ellen, meg jó nagy kutyákkal, akik jelzik. :) De ennyi félelem belefér.
2011. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Másik verzió: egy ortodox kolostorban a tundrán, valami ilyesmi: http://www.youtube.com/watch?v=y6EurgsdeF8
2011. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről az a házaspár jut az eszembe akik a II. VH kitörése körül mindenüket eladták és egy szigetre költöztek, hogy megússzák a háborút. A részletekre nem emlékszem, de a lényeg annyi, hogy a szigetüket olyan szinten bombázták le, hogy még a kövek is megolvadtak.

Sajnos nem tudok a földön tuti biztonságos helyet.

2011. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a kolostorokról a meteórák jutnak eszembe amik békések lehetnek jó magasan elzárva

amúgy én egy hegyoldalba tudnám elképzelni olyan 1000 felett , valami szép tájjal hmm svájcba pl

2011. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tetris ***** válasza:
Valami jó kis eldugott lakatlan sziget. Nem az Északi sark közelében, ha lehet.
2011. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán egy Shaolin templom. Köztük:

[link]

2011. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A félelmet úgy értem, hogy normális emberek vesznek körül, nem kell attól tartanod, hogy rádtörik a házat, vagy megvernek az utcán este, megkéselnek stb. Én nem nagyon tudok ilyet, bár mondjuk Új-Zéland meg Kanada egyes részei elég jók ilyen szempontból. Köszi a válaszokat, hát a kolostor az nálam kimarad...
2011. márc. 29. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
En lakatlan szigeten az idojarastol tartanek, cunami is lehet. Mindenhol vannak szemet emberek, de miattuk nem erdemes magadat elszeparalni es megfosztani attol, amit a jo emberektol kaphatsz.
2011. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!