Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normálisak, azért ölik őket,...

Normálisak, azért ölik őket, mert más a bőrszínük?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy hogy láteznek még ilyen emberek a földön,hogy lelki ismeret furdalás nélkül ölik a romákat csak azért,mert az ő bőrszínük barna és nem fehér!Az összes ilyen gyilkos köcs..öt kiállitanám egy szikla szélére és lőném őket fejbe,hogy gyereket is képesek lelőni és senki nem tudja az ilyeneket elkapni!Szőrnyűű :(:(
2009. aug. 7. 18:36
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
95%
Cigány volt az elkövetö!..........is
2009. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe szerintem ne menjünk bele.........

Roma gyilkosság lehet más miatt is pl uzsora nem csak bőrszín!És honnan tudod,hogy fehér volt az elkövető(k)?

2009. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként romák is ölnek magyarokat.....

nem mintha valamelyik félnek kellene ölnie egymást,de ez akkor is így van.

2009. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
73%
Csak cigány kérdez ilyen baromságot.Akkor bezzeg kussban maradtál volna,ha magyart ölt volna meg cigány?Na pont ez az.Nem azt mnodom,hogy szép dolog volt agyonlőni egy shotgunnal,de ameddig ők ilyenek velünk....
2009. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
68%
Most majdnem olyan csúnyát írtam, amiért kirúghatnának erről az oldalról, de nagy nehezen sikerült fékeznem magam. csak annyit mondok neked erre kérdező, akárki is vagy, hogy NAGYON SOKAN tudjuk, honnan/kitől/kinek a megbízásából száramaznak ezek a kérdések.
2009. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
45%

Én nem vagyok cigány,sőt nem is pártolom őket.De aki azt írja,hog mindegyiket le kell ölni,felelősségre vonnám.Akármilyen egy ember,akkor is ember,akit ha kell,törvény elé kell állítani,de nem lehet orvul legyilkolni.Még felnőttet sem,gyereket meg végképp nem.

Azt,hogy ki vagy kik ezek az embernek nem nevezhető gyilkosok,remélem megtudjuk,ha elfogják őket.Lehet a cigányokat szidni,lehet őket utálni,de nem lehet halomra gyilkolni.Ezt egyetlen jóérzésű,normálisan gondolkodó ember sem fogadhatja el.

2009. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
30%

Sz@rok a gyerekekre, belőlük lesz a mocskos nép nem mind1 h ölik őket? Képzeld én még örülök is neki mert tudom h van még a világon ien egészséges gondolkodású ember aki nem hagyja h a hazát belepjék a nem ide tartozó népek.

Akárki ki az elkövető szívből kívánom h soha ne kapják el! Sok sikert neki!

2009. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
72%
Azért ölik őket, mert a viselkedésükkel ezt érték el. Ha megtanulnának törvényt tisztelni és normális ember módjára élni, akkor nem fajultak volna idáig a dolgok. Már amennyiben tényleg rasszista támadások ezek. De ha kiderül, hogy romák ölnek romákat, akkor is ide jössz kérdezni?
2009. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
85%

Általában olyankor virágzik a rasszizmus és az önbíráskodás, ha az emberek nem érzik azt, hogy a törvény megvédi őket. Ha állandóan betörőktől, tolvajoktól, rablóktól kell rettegni, ha sötétben félni kell az utcán, és a rendőrség a bűnüldözés és a közbiztonság megteremtése helyett elsősorban az autósok csesztetésével foglalkozik, akkor semmi csoda nincs abban, hogy idáig fajultak a dolgok.

A konkrét esetre reagálva: egyelőre semmiféle bizonyíték nincs arra, hogy rasszista indíttatású gyilkosság történt. Könyörgöm, számolják már össze, hány fehér és hány cigány lesz gyilkosság áldozata egy évben, és az elkövetők közül mennyi a fehér és mennyi a cigány. Utána beszélgethetünk faji megkülönböztetésről.

2009. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
77%

"csak azért,mert az ő bőrszínük barna és nem fehér"....Kérdező, te még mindig itt tartasz? Azt hiszed ebből áll az egész? Hány éves vagy, 14? És honnan netezel, a Dohány utcából?

Egyik esetben sem lennék meglepve.


2 napja volt a híradóban mellesleg, kicsit furcsa volt: "cigányokat öltek Kislétán" majd pár percre rá "elkaptak egy enyingi férfit akia cozma üggyel hozható összefüggésbe"....na akkor ez hogyis van? Ha cigányt ölnek akkor egyből bemondják hogy cigány; ha cigány követ el bűntányt, akkor "enyingi férfi"...pfff....Mondjak valamit? Aki ezek után is ezeket a tetveket védi, meg a kormányt, meg a drazsét, meg a sok okostojás ballib szocionista politikust, az takarodjon el az országból a bús p.csába!

2009. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!