Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozók: mit...

Külföldön dolgozók: mit dolgoztok és mennyit tudtok félretenni?

Figyelt kérdés

És melyik országban,

mióta vagytok kint, és meddig szándékoztok kint maradni?

Egyedül vagy többen vágtatok neki?

Szereted?


2011. júl. 17. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de ez engem is érdekel...
2011. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond. :)
2011. júl. 17. 23:27
 3/9 Niburta ***** válasza:
100%
Tömören: Egyesült Királyság, csak addig maradunk, ameddig annyit összeszedünk, amiből otthon tudunk venni egy tanyát, önellátóak lehetünk. Normális életvitel, nyaralás mellett elég jól lehet félretenni. Kedvesemhez jöttem ki. Szeretem is meg nem is, de ez van. Bővebben: Sok jó dolog van itt (egyszerűbb és betartható- és betartatott- törvények, normális adók, kedves emberek, itt magyar lehetek és senki nem nacionalistáz le, kulturális sokszínűség, tolerancia, normális munkabérek, az emberek nem siránkoznak-megjegyzem otthon megvan az okuk rá bőven). Amit nem szeretek: az átlag angol buta- tisztelet a kivételnek, sok az alkesz, a vicceik elég gyatrák, sokszor rettenetes honvágyam van.
2011. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Angliáról én is csupa jót hallottam, ha külföldre költözöm, tuti oda megyek :D
2011. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Niburta ***** válasza:
A "csupa jó"-t azért kezeld fenntartással, kérlek.Nagyon sok jó dolog van itt, de "nem kolbászból van a kerítés". Ha van kérdésed, szívesen segítek. OFF: Bárcsak a jó dolgokat is hazavihetném majd magammal! :)
2011. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23:52: természetesen tisztában vagyok azzal, hogy a tisztességes pénzért mindenhol keményen meg kell dolgozni.

A csupa jót a környezetre, az emberekre értettem :D

2011. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Niburta ***** válasza:
Nem, én nem erre értettem. A magyarok az egyik legkeményebben dolgozó nemzet itt (és ez nem csak az én véleményem, hanem a környezetemben élő angoloké is). Sajnos nagyon meg kell nézned, hogy kiben bízhatsz. Vannak olyan emberek, akik a "lehúzásra" szakosodtak (nagyon ügyes kis trükkjeik vannak). Pl.: Pénzt kölcsönadni nem szabad, mert akármennyire is kedves az illető ismerősöd és akármilyen régóta ismered, pillanatok alatt elillan, ha meg kell adnia.
2011. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

"A magyarok az egyik legkeményebben dolgozó nemzet itt"


Ja, de mit szamit ez egy kint elo magyarnak, mikor minden kint lako magyar a masikat akarja lenyulni, kihasznalni, ha vkinek egy picit jobb, egybol megy az irigykedes, keresztbetetel? Egyebkent szerintem az indiaiak es tavol-keletiek sokkal munkabirobbak altalaban.

2011. júl. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi aki a kérdésre válaszolt!

Angliában voltam kint én is és szerettem egyébként.

Szívesen várok a kérdésre irányuló válaszokat még!

2011. júl. 18. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!