Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan köszöntsek egy lányt?

Hogyan köszöntsek egy lányt?

Figyelt kérdés

Ha bemutatnak egy ismeretlen lánynak mit csináljak?

Fiúnál nyújtom a kezem és bemutatkozok de lánynál mi a helyzet?


2011. júl. 20. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lánynak is nyújthatod a kezed nyugodtan, talán még puszi is belefér, attól függ, milen minőségben találkoztok. Tehát ha pl. testvérnek az új barátnője, akkor lehet puszi is, vagy ha látod, hogy ő adna. Nyújtsd nyugodtan a kezed, és mutatkozz be, manapság így szokás.
2011. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

várj egy pillanatot, jobban szeretjük, mi, lányok eldönteni, hogy puszit adunk, kezet fogunk vagy csak köszönünk

puszival ne rohanj le egy lányt, a kézfogás olyan hivatalos

én pölö bírom, ha integetnek, ez jópofa (=

16/l

2011. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az illem szerint nőknek nem illik kezet nyújtani, nekik kell eldönteni h csak biccentenek-e, v kezet nyújtanak, esetleg puszi.
2011. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb esetben a lány nyújt kezet/lép oda puszit adni, mert nőnek tényleg nem illik kezet nyújtani.

Szerintem semmiképp se támadd le, én pl. gyűlölöm ha ismeretlenek puszilkodni akarnak (a kézcsók sem fér bele!), olyankor mindig elhúzódok megmondom, hogy nem szeretek puszit adni. Általában én nyújtom a kezem rögtön, de vannak ilyen puszi-terrorista emberek, akik szinte rád ugranak...:D

2011. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ még annyi, hogy ez nem csak saját tapasztalat, a legtöbb barátnőm is így van ezzel.
2011. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!