Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnam megtalalni azt a...

Hogy tudnam megtalalni azt a lanyt?

Figyelt kérdés

Par napja voltam az Operahazban, es lattam egy nagyon szep lanyt kb 16-17 eves lehet. A mellettunk levo paholyban ult. A szunetben probaltam megkeresni, de vhova eltunt. Pedig mindenhol kerestem, hogy ''veletlenul'' osszefussak vele. A szunet vege elott par perccel ert vissza a paholyba, de mar hulyen jott volna ki, ha odamegyek hozza. Meg ott volt vele az anyja is. Az eloadas vegen sikerult szemmel tartanom, es a ruhatarban elem engedtem. Csak annyit mondott, hogy koszi, de ez is tobb a semminel:D Sajnos semmit nem tudok rola, de meg szeretnem talalni. Hogy lehetne? A rendorseggel nem koroztetem:D

21f


2011. nov. 2. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
adj fel a Pesti Estben hirdetést, szoktam ott látni hasonlót :) ha fiatal lány, akkor nagy valószínűséggel olvassa, sok sikert :)
2011. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki?
2011. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy!:)

Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem sehogy.Maximum menj el néhányszor még operába, hátha megint ott lesz, de mást nem nagyon tudok elképzelni.

2011. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, én megijednék, ha valaki ennyire rámnyomulna, mikor a szüleimmel elmegyek egy előadásra.
2011. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A hirdetes jo otlet, koszi!:D


Kinezete: alacsony max 165 cm, vekony, szokesbarna haju, kekes szurkes zoldes szemu, vajszinu koktelruhaban volt, ezust ekszereket viselt, a kabatja amit a ruhatarban hagyott szurke szövetkabat.


Nagyon kicsi az eselye annak, hogy megint latom az Operaban. Ha minden eloadasra vennek egy 500 ft-s jegyet, akkor olcson el tudnek jarni de lehetetlen hogy tobb ezer ember kozul megint belefussak. :(


Az Operahaznak nincs regisztralva, hogy ki vett jegyet arra a helyre, ahol o ult?? Ez meg adna remenyt:D

2011. nov. 2. 17:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez már lassan beteges.Majd találsz másikat.
2011. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

'Ez már lassan beteges.Majd találsz másikat.'

te ezt nem értheted meg,míg nem voltál szerelmes.

amúgy kedves kérdező,ugyis meg lehet találni:) esetleg ha annak a színháznak van honlapja,akkor meg lehet nézni. vagyis arra gondolok hogy ugyanúgy le lehet foglalni a jegyet,mit moziban,és ott láthatod hogy mennyi üres hely van még stb. és ott lehet ha utánnanézel,akkor meg lehet tudni,hogy azon a helyen ki ült. sok sikert :)

2011. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A Magyar Allami Operahazrol van szo:D online foglalok mindig jegyet, de ott csak a szek szamat lehet megnezni. En arra gondoltam, hogy archivalva van valahol, hogy ki vett jegyet, de ez is valoszinutlen.
2011. nov. 3. 08:33
 9/12 anonim ***** válasza:

ez aranyos :D szorkolok! :D


13l

2011. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Titkosszolgálati eszközökkel.
2011. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!