Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó-gond, mit...

Osztálytalálkozó-gond, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocs, ha nem jó a kategória, de jobbat nem tudok...

Most lesz osztálytalálkozónk, amit már vártam, mert rég láttuk egymást. Régen az osztály klikkekből állt, én is tartoztam egybe, csak egy taggal nagyon nem jöttem ki :S Mindenki mással azóta is tartottam a kapcsolatot, igaz, találkozni már ritkán van időnk, de itt lenne a remek alkalom. Úgy néz ki, hogy az a tag is jön, aki régen ki akart túrni, és tudom, hogy ha mind ott leszünk, megfagy a levegő... Ez elég ciki lenne így, viszont én is szeretném látni a rég nem látottakat. Félek, hogy az lenne, ha elmennék, hogy a régi bandából kinéz az az egy tag, a többiekkel meg régen sem dumáltam sokat, most sem lenne mit. Menjek, és ha pocsék, hagyjam ott? Vagy ne menjek egyáltalán?


2011. júl. 21. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ugy mennék oda(persze ha egyáltalán el akarsz menni),hogy csak a szépre emlékezel,vagyis minden rosszat feledsz.


Ha előhozzák,mondd,hogy te ezt a csufolódós-kiközösítős rossz élményt mélyen elzártad a szívedben és lezártad magadban,hagyjanak békén.Ha ezután is -dafke,csakazért is- folytatják,akkor kifizetném a számlát amit fogyasztottál,és angolosan távoznék,ha nem mész autóval,és messze laksz,akkor ha mástnem,taxival.Egyszer-egyszer ennek a költségét is ki lehet bírni.

2011. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondok valamit. Mamám mesélte, hogy egyik volt osztálytársa, akit anno cikiztek, az osztálytalálkozókon sohasem vett részt, mint utóbb kiderült, mert félt tőle, hogy mi lesz ott. Ez nagyon-nagyon hosszú ideig ment így... mamám az utolsó osztálytalálkozó előtt végre rá tudta beszélni hogy menjen el. Nagy szeretettel fogadták, ő meg még el is sírta magát, hogy mekkora kő esett le most a szívéről..végre megszabadult a nyomástól.:) És nagyon jól érezte magát:)
2011. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25
2011. júl. 21. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
azért 25 évesen csak nem vagytok már annyira gyerekesek,hogy attól féljetek kitúr valaki a társaságból,ez nem erről szól,hanem h rég láttátok egymást
2011. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ismered az illetőt... senki sem kedvelte igazán, de hát ő is tag volt, mosolyogni kellett neki mindig. tudom, már el kéne ezt felejteni, én túl is tenném magam rajta, de hallottam, hogy ő nem változott, és félek, lefagyasztja a hangulatot.
2011. júl. 21. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy személy akit nagyon nem bírtam,ki is közösített,sőt amugysem voltam egy nagy adonisz abban az osztályban! : ) Én azt mmondom,hogy ez miatt nem fogom kihagyni ezt a dolgot!Engem érdekelne hogy mi /ki lett a töbiekből,kinek van párja,ha neked is van akkor szerintem nyugodtan elviheted,vagy egy ismerösöd,hogy ne érezd magad egyedül!Őt bemutathatod.Vagy ha egyedül mész,akkor csak ugy odamész hozzájuk,köszönsz nekik,pl. a régi jóbarátaiddal beszélgetsz,mindenkihez odamész egy picit megkérdezed mi újság,ki tudja még a végén "új"barátokat szerzel : ) Lehet hogy azóta komolyodtak,változtak : ) Ne ilyedj meg,ha nem mész el,azzal rossz képet is állíthatsz ki magadról,főleg ha a fülükbe jut hogy miért nem mész el!Ha pedig netán tisztességtelenek lennének veled,akkor távozol,és kész.De szerintem erre semennyi esély sincs,szóval menj csak nyugodtan! : )
2011. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!