Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó? Hol? Hogyan?

Osztálytalálkozó? Hol? Hogyan?

Figyelt kérdés
Általános iskolás osztálytalálkozót szeretnék szervezni.Nagyon összetartó osztály voltunk sokakkal heti szinten tartom a kapcsolatot,de nyilván nem mind a 30-emberrel.Még csak 2 éve ballagtunk (16 évesek vagyunk) de jó lenne összeülni mindenkivel.Hova menjünk?Mi legyen a program?Ofőt is hívjuk? Köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 22. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen beállítottságúak vagytok. Mármint úgy értem, be lehet ülni egy kocsmába, vagy akár egy teázóba (szerintem egyébként sem fog mindenki ráérni.) Ha osztálytalálkozó, szerintem mindenképpen beszélgetni akartok. Azt, hogy az ofőt hívjátok-e, szerintem beszéld meg a többiekkel, és döntsetek róla együtt. Ajánlom az Altair nevű teaházat, a 8. kerületben, a Nemzeti Múzeum "mögött", a Puskin és a Bródy Sándor utca sarkán (Astoriától, illetve Kálvin tértől könnyedén megközelíthető). Annak van egy emeleti része, ahol sokan elfértek együtt, fel lehet hívni őket, előre lefoglalni a helyet. Remélem segítettem!
2011. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!