Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tapasztalat a nudista strandok...

Tapasztalat a nudista strandokkal kapcsolatban? Mennyire kulturált hely?

Figyelt kérdés

az egyik barátnőm kitalálta h el kéne menni nyáron nudista strandra. nem tudom h belemenjek e, mert nem hallottam róla még se jót se rosszat. a kérdésem az lenne (főleg azoktól, akik voltak már) hogy kik járnak oda? olyan pasik akik nézelődni akarnak, mert épp nincs barátnőjük vagy inkább párok? történhet-e ott bármilyen atrocitás (pl berántanak a bokorba és megerőszakolnak)? és a pasiknak nem ciki álló farokkal mászkálni ott? :D

(a kérdésem egyelőre csak elméleti jellegű)


2009. ápr. 3. 23:48
 1/9 anonim válasza:
95%
Amennyi fonnyadt német nyugdíjast fogsz látni ne félj hogy sokig fog ágaskodni(Balaton környéki tapasztalat)Én is meglepődtem de nem mászkál mindenki álló rúddal.
2009. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D:D:D hát akkor pont azért veszélyes elmenni, nem? mert ha csak fonnyadt nyugdíjasok vannak, akkor ha beállítunk a barátnőmmel, még akkor is ha nem vagyunk tipikus barbibaba alkatok, kigúvadnak majd a szemek h nézzed már 2 20 éves :D
2009. ápr. 4. 00:14
 3/9 anonim válasza:
100%

Ha megszeretnéd mutatni a világnak mid van, hajrá... ha nem, akkor meg marad a hagyományos, ahol ugyanúgy állhatna mindenkinek a farka, de mégsem...


Szerintem nem csak a csupasz látványra állhat valakinek...

2009. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
92%
Nekem külföldi tapasztalatom van, olyan helyen, ahol ez a dolog elfogadottabb. Voltak fiatalok, öregek is, de a lényeg, hogy nem az ment, hogy az emberek kukkolták a másikat. Nyilván látja az ember, hogy mije van a másiknak, de nem ezen van a hangsúly. Viszont ha csak nézelődni akarsz menni, akkor nem ajánlom, mert szerintem akkor kínosan fogod érezni magad. Ha viszont vonz a meztelenség, akkor érdemes kipróbálni
2009. ápr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hajajj így belegondolva :S:S nem merem bevállalni :D dehogy akarok én nézelődni! nem vagyok fiúból :D:Dxd

de alapvetően kíváncsi voltam rá h kinek mi a véleménye róla

2009. ápr. 4. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak (nem kijelölt) helyek, ahol két-három nő lekapja a melltartóját. Először azt próbáljátok ki: ott jobban is megnéznek, mint egy nudista strandon. Ha az megy, akkor bárhova (népes helyre) mehet egy lány, nem lesz gond.

Balaton, Csillaghegy, ilyesmi. Csak mondd meg, hova mész és mikor :-)

2009. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
sikkal kulturáltabban viselkednek az emberek, mint egy hagyományos strandon
2009. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
20éves lány vagyok, engem érdekel az ilyen strand, de tudom, hogy a legtöbben kb 50körüliek lesznek... Szeretnék monokinizni, de sima strandon nem akarom, mert mellpiercingem van és nem szeretném, ha (ki/meg)néznének. Meg nem lesz gond, h fehér maradok a fürdőruha alatt:)
2009. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

29 éves srác vagyok, a menyasszonyom 25. Mi sokat járunk naturista helyekre. Oszlassunk el először is egy tévedést: Normális naturista ( rendezett, szervezett ) campingben, nem igazán leskelődhet rád senki, ugyanis ha észreveszik kidobják mint macslát sz...ni. :)

Amúgy egyre több fiatal kezd járni megint, mert a tv butítása ellenére az emberek kezdenek rájönni, hogy a meztelenség természetes állapot, és nem egyenlő a szexualitással.

Légy nyugodt, ha nem tetted volna meg eddig, menj el nyugodtan, meg fogsz lepődni, hogy milyen barátságos és kultúrált emberek járnak oda. Ami furcsa lesz, az az, hogy ha valakivel beszélsz akkor a szemedbe fog nézni, nem mellkasi tájékra, mint mondjuk egy fürdőruhás strandon. Ajánlom Délegyházát vagy Balatonberényt.

2010. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!