Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a bijouxbycou...

Mi a tapasztalat a bijouxbycourlux -szal kapcsolatban. Rendelt már valaki és meg is kapta. Mennyit kellett valóban fizetni?

Figyelt kérdés
Egy nyakláncról van szó de a honlapot nem találom. Nekem kicsit gyanús.
2011. szept. 28. 13:26
 1/4 anonim válasza:
Engem is felhívtak már, megnéztem a honalpon hogy miről is van szó hogy egyáltalán lássam hogy hogy néz ki amiért fizetnék, de az csak egy internetes ügyfélszolgálat... kép nincs...
2011. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Engem is átakartak verni. Felhívtam és le...sztam őket, tisztességtelen üzleti magatartás miatt!!!!!

Érdekelne a tapasztalatok.

2011. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első csomagnál csak a postaköltséget kell kifizetni. Utána eldöntheted, mikor milyen ütemben akarod a láncokat kérni, ezekre is csak csomagolási költséget kell fizetni. Ha nem akarod a bemutató csomag után kapni a terméküket, akkor felhívod az ügyfélszolgálatot, vagy írsz nekik levelet esetleg emailt hogy lemondod, akkor nem küldik többet.

Nincs ebben semmi tisztességtelen üzleti magatartás, a telefonszámokat egy adatkezelő cégtől vásárolják és ha te nemet mondasz, akkor már a kezdő csomagot sem küldik. :)

2011. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyáltalán nem csak a posta költséget kell fizetni. a karkötőt meg kell venni és csak a nyaklánc ajándék. és milyen dolog hogy látatlanban kell megvenni? nekem azt igérték hogy a neten megnézhetem a fényképét a szettnek, ehhez képest semmit nem találtan. átverés az egész. le is mondtam a francba. nekem ne küldjenek ilyen látatlan cuccokat.
2012. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!