Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, amikor...

Csak engem idegesít, amikor az emberek elkezdik kérdezgetni, hogy xy fogytál? Mikor nyilvánvaló hogy az a személy fogyott?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, hogy idegesítene, ha 1 kiló hízást észrevennének. Egyébként jóindulatból mondják, ez általában jól esik a nőknek. Én akkor is mondom, ha nem veszem észre.
2011. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

engem nem idegesít


nyilván azért jegyzik meg, mert pozitív változást látnak,nem akarnak rosszat

2011. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokkal jobban idegesít, mikor valaki ezzel a sz.r dumával jön, pedig nem fogytam. Sőt...

Ha annyiszor leadtam volna egy kilót, ahányszor ezt hallottam, már csak asztráltestem lenne.

2011. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Engem igen, mintha ez valami akkora szenzáció lenne. De engem mindenféle dícséret idegesít, tudom ha jó a hajam/ruhám/stb... Alapjában idegesít mikor nyilvánvaló dolgokat emlegetnek az emberek. 20n
2011. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
engem is idegesít,na meg az mikor megkérdezik h új a cipőd,nadrágod?mikor egyértelmű h az.ha nem volt rajtam régebben! fuuuuuuuu
2011. júl. 23. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom valakiről,hogy régóta küszködik a fogyókúrával,tuti,hogy megemlítem neki,hogy fogyott,és hogy milyen ügyes,mert tapasztalat,hogy jól esik neki.Ha valaki fodrásznál volt és tetszik,megdícsérem a haját.Ha valaki jót tett mással,azt is megemlítem.Az emberek szeretik,ha észreveszik a törekvéseiket.
2011. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a törődés jele. Nem mindenki vesz eszre ennyire aprosagokat, hogfy hany kilo vagy, meg mi van rajtad, en pl. egyaltalan nem. Tolem ez olyan bizonytalan kerdes, hogy jol veszem-e eszre, hogy maskor maskent neztel ki, mert nekem ez nem tudatosul, hogy kin milyen ruha volt pl. vagy hany kilo volt. És ha megkapjak a megerosito valaszt, akkor megdicsernek.
2011. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Engem is idegesít, mert tök nyilvánvaló dolgokat kérdeznek meg.

Pl. régebben a suliban olvastam a Harry Potter-t eredetiben. Erre jön a kérdés: és érted???

(Nem, bmeg, csak úgy teszek.)


Ugyanez munkahelyen. Hosszú szőke hajam volt, meguntam, levágtam, barnára festettem. Másnap a kérdés: befestetted a hajad???


Meg a fogyás. Nem is tudom, mikor megkérdezik, feláll a hátamon a szőr. Először is azért, mert ezt soha nem közeli barátok kérdezik, hanem ismerősök, tehát távolabbi személyek. Másrészt, épp amiért nem barátok kérdezik, van ebben valami olyan lenéző felhang, hogy "Fogytál? Csak nem közénk akarsz tartozni?" Mert ez SOHA nem túlsúlyos/kövér/duci/molett lányok/nők kérdezik meg, mert ők tudják, hogy ez érzékeny téma. MINDIG nullától hatos méretig jön a kérdés.

2011. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Én nem szeretem, ha észreveszik, mert olyan, mintha pontoznának, értékelnének. Rosszul esik, mert azt érzem, azt hiszik, az ő elismerésükért törekszem, nem pedig a sajátomért.
2011. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem komolyan kérdezik, kedveskedni akarnak, vagy elindítani a beszélgetést. Ennyi savanyú nőt, azért fogysz, mész fodrászhoz, veszel új cipőt, hogy másnak tetsszen, utána meg mekkora bunkók. Ez legyen életed legbunkóbb beszólása.
2011. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!