Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár kérdés a facebookos...

Pár kérdés a facebookos ismerőseiddel kapcsolatban? (Lent blabla)

Figyelt kérdés

Pár kérdés:


Mindenkit visszajelölsz?

Csak azokat jelölöd vissza, akikkel találkoztál is? Iskolatársaidat mindet visszajelölöd, még ha nem is beszélgettek?

Tegyük fel, hogy egy városbeli ismerősöd (de nem szoktok sokat beszélgetni) bejelöl, köszönőviszon, max pár szó, de amúgy nem érdekel az a sok minden amit kiposztol! Hagyod az ismerőseid között, vagy kitörlöd?

Nem félsz hogy bunkónak fog/nak tartani?

Volt már, hogy valaki megkérdezte tőled, hogy miért törölted ki az ismerőseid közül? Mit válaszoltál? :)



Bocsi a sok kérdésért, nem muszáj mindre válaszolni, de azért jólenne xD


2011. júl. 24. 00:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva a facebookos ismerőseim 3/4edét kitörölném, mert nem vagyok rájuk kíváncsi, vagy irritálnak amiket irkodnak a falon, van hogy egyáltalán nem tudom minek nekem oda az a személy, kétszer beszélgettük, köszöngettünk, áh... De mégse merem kitörölni őket, mert mivan, ha egy bunkó embernek fognak tartani...
2011. júl. 24. 00:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az Ismerőseimet jelölöm be és viszont. ebből következően nem törlöm ki őket. és ha nem igazolok vissza, "féljenek" inkább ők ha akarnak, hogy esetleg tolakodónak tartom őket. Amúgy nem érdekel, hogy egy ismeretlen mit gondol..
2011. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, amiket írogatnak, akkor - van egy ilyen opció - elnémítod őket. Ilyenkor nem látod, miket firkálnak, nem idegesít.


Előző kommentelővel egyet kell értenem. Csak az ismerősöket jelölöm vissza, akivel nem beszélek, az nem áll hozzám közel, minek is jelölném vissza? Az ismerősök mennyiségénél fontosabb a kapcsolatok minősége. :)

2011. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én visszajelölök mindenkit akit ismerek, de aki teleírja az üzenőfalat azt letiltom így csak egy két számomra fontos dolog van kint a falon mindig.
2011. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha zavarnak, valóban elrejtheted őket, hogy ne jelenjen meg amit írnak nálad.

És készíthetsz egy listát, amire beállítod külön, hogy akik azon vannak, ne lássák, amit te írsz/megosztasz...


Akiket nem ismerek, nem szoktam visszajelölni. De valóban, vannak olyan volt sikolatársak, régesrégi ismerősök, akikkel nem akarok kommunikálni, de megbántani se akarom őket.. ők ilyen listára kerülnek.


Vagy használj google+ :)

2011. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se jelölök mindenkit vissza.Volt olyan,hogy 1 órás ismeretség után (emaileztünk) be akart az illető jelölni,de én nem jelöltem vissza.
2011. júl. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
39%
Bár csak ilyen gondjaim lennének baszod!
2011. júl. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem jelölök mindenkit vissza, csak akit ismerek, találkoztam vele és beszéltem is vele személyesen.


Azt sem jelölöm vissza, akit nem bírok és bejelöl, vagy ha nem ismerem és bejelöl kualalumpurból, hiába van 20 közös (nemlétező)közös ismerősünk.(mert ők visszaigazolták)

Olyan is volt h több éve nem láttam, de utálom is, és bejelölt, nem jelöltem vissza. aztán meg rám ír h tudom, ő az aki blabla. Lesz.rom, nem igazolom vissza, le is tiltottam.


Töröltem is már ki, és nem, nem félek, hogy bunkónak fognak tartani, mert nyilván nem a legjobb cimbimet töröltem le, meg különben is..


Engem is letörölt a héten volt o.társam, s nem írtam rá, h te figyi, mért töröltél ki, (Pedig nem posztolom tele a falat meg ilyesmi, azért kíváncsi lennék, de annyira nem érint meg a dolog h rá írjak.)


Ez mindenkinél más, valaki minden ismert-ismeretlent visszaigazol meg bejelöl, csak h gyűljenek neki az ismeretlen ismerősei.


A kérdés tényleg elég hülye egyébként. :D

2011. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akiket csak látásról ismerek és bejelöl (sok közös ismerősünk van, közös lakóhely stb.) visszajelölök, utána pár nap múlva törlöm és hogy oldalt ne jelenjek meg neki, mint lehetséges ismerős letiltom.

Ha minden igaz, a letiltással még a keresőben sem ad ki.

:-)

2011. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tudom hülye kérdés, de érdekel hogy mások hogy viszonyulnak ehhez, mert az osztálytársaimnál az a divat hogy gyűjtsék az ismeretleneket, aztán van aki meg senkit se jelöl vissza, akit nem ismer eléggé, vagy ilyen, kiváncsi voltám másokra is :)
2011. júl. 27. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!