Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tinik! Szoktatok olyanokat...

Tinik! Szoktatok olyanokat csinálni, amiktől rettegtek, hogy megtudják a szüleitek?

Figyelt kérdés
És mik azok?
2011. júl. 25. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden nap beleverem a folyékony szappanos tubusba...
2011. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem rettegek tőle, csak nem akarom, hogy egyelőre megtudják, hogy más fiúkkal szexelek:)

19/f

2011. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és azt megengedik nektek, hogy rendszeresen piálni járjatok? (máraki...)
2011. júl. 26. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne ha nem tudnák meg a vallásos, színházbajárós orvos szüleim, hogy van egy titkos szekrényem tele metálbandás pólókkal, bőrdzsekivel, szaggatott nadrágokkal, és hogy általában ezeket hajnalban felveszem, kisminkelem magamat erősen, rágyújtok egy cigire és nézegetem magam a tükörben. Remélem nem tudódik ki, jó lenne, ha több pénzem lenne pedig gyakrabban vennék alkoholt, és iszogatnék magamban, sajnos ritkán fordulhat elő. Jaa, és jó lenne egyszer a szemükbe mondani, hogy a franc se akar gyógyszerész lenni, de ha ők ezt szeretnék, felőlem. Jaa és kösz, erről még nem beszéltem senkinek.
2011. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hogy füvezek.
2011. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát pl én az éjszaka nem aludtam otthon, és úgy tudták hogy egy barátnőmnél alszok. De valójában egy másik barátnőmnél voltunk házibuliba. de amúgy nem csináltunk semmi durvát. csak zene+ viccesvideónézés+ beszékgetés+ hülyülés+ pia. de senki nem ivott hányásig meg nem barmoltuk szét a házat, vagy ilyesmi. szóval kulturáltan szórakoztunk..

de ha az igazat mondom, tuti h nem engednek el és már a feltételezés miatt, hogy esetleg elengednek is kinyírtak volna


+ meg az se szeretném hogy kiderülne h már kb 1 éve tampont használok- anyám ezért is tuti h kinyírna


17/l

2011. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, akinek még van ilyene, az írjon!
2011. júl. 28. 20:03
 9/11 anonim válasza:
én szinte minden 7végén de van hogy 7köznap is beb*szok kb 16 éves korom óta, először beleszóltak, mára már nem, most 19 vagyok
2011. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
12:21 es, jó arc lehetsz ,hová valósi vagy?
2011. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!